AUTORSKIE 

Fung Chi Pang – impresjonista z Hong Kongu [galeria NSFW]

Fung Chi Pang (ur. 1981) to rysownik komiksów i ilustrator pochodzący z Tajwanu, a rezydujący w Hong Kongu. Na swym koncie ma opublikowaną w kilku krajach dwutomową, cybeprunkową manhwę „Confidential Assassination Troop„, artbook „鶯~EROTICA”, którego tematem przewodnim są prostytutki, ilustracje do serii powieści „Lie Sha Tian Chou Xiao Shu” oraz concept arty i projekty do wielu gier komputerowych, m.in. „Soul Origin” czy „Dark Parables: Rise of the Snow Queen”. Jego najnowszym projektem jest seria ilustracji do „Kobe Prelude Pack” nowej linii obuwia od Nike. Przeważnie maluje na płótnie, a w jego dziełach widać wpływ impresjonizmu, którego jest wielkim miłośnikiem.


 DEVIANTART


Dan Luvisi Dzika Banda 38
Poprzedni

Dan Luvisi - przetwórca popkultury [galeria]

THE BREAKFAST CLUB, Judd Nelson, Emilio Estevez, Ally Sheedy, Molly Ringwald, Anthony Michael Hall, 1985. ©Universal Pictures/Courtesy Everett Collection
Następny

Kultowe lata 80. i John Hughes

Paweł Deptuch

Paweł Deptuch

Miłośnik komiksów, scence-fiction, pulpy i kryminału. W latach 2004-2010 redaktor naczelny serwisu Carpe Noctem. Współpracował m.in. z Bicepsem, Czachopismem, Ziniolem, Kolorowymi Zeszytami, a swego czasu prowadził stałe kolumny związane z fantastyką w lokalnych periodykach. Od 2006 r. stały współpracownik miesięcznika Nowa Fantastyka. Autor kilku scenariuszy komiksowych i opowiadań. Legniczanin. Tata.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz