MEN'S HEALTH 

Polski cosplay #1 – Julia „Issabel” Syczewa [galeria]

Julia „Issabel” Syczewa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych polskich cosplayerek. Aktywnie działa od 2013 r., a do tej pory stworzyła trzynaście wysokiej jakości przebrań, które wykorzystuje na licznych konwentach zarówno w kraju jak i za granicą. Pracuje głównie w branży gier, m.in. jako ambasadorka ligi e-sportowej Fantasy Expo Challenge, jako hostessa takich wydawców i developerów jak Riot Games, Ubisoft, EA Games, Gameforge i Techland oraz dla firm LG Polska, MSI, Koplett.dk i Rebel.pl.


STRONA OFICJALNA | FACEBOOK | DEVIANTART | INSTAGRAM


Buck Brown DB
Poprzedni

Humor z Playboya #2: Buck Brown [galeria NSFW]

Paramount Pictures
Następny

„Ukryty wymiar” czyli los aktora

Paweł Deptuch

Paweł Deptuch

Miłośnik komiksów, scence-fiction, pulpy i kryminału. W latach 2004-2010 redaktor naczelny serwisu Carpe Noctem. Współpracował m.in. z Bicepsem, Czachopismem, Ziniolem, Kolorowymi Zeszytami, a swego czasu prowadził stałe kolumny związane z fantastyką w lokalnych periodykach. Od 2006 r. stały współpracownik miesięcznika Nowa Fantastyka. Autor kilku scenariuszy komiksowych i opowiadań. Legniczanin. Tata.

1 Comment

  1. Anonim
    2015-07-27 at 11:38 — Odpowiedz

    Najbardziej utytułowana? Najpierw zróbcie research a potem piszcie takie głupoty. Najlepiej poszukajcie Shappi albo Kairi,wtedy dowiecie się co to znaczy utytułowana…

Dodaj komentarz