Patronaty 

The Walking Dead: Zejście [patronat]

Autor: Jay Bonansinga

Wydawca: SQN

Data wydania: 9 września 2015

Opis: Przed wami zupełnie nowa historia uzupełniająca komiksowo-serialowe Uniwersum The Walking Dead.

Z popiołów mrocznej przeszłości rodzi się nowe Woodbury. Oaza bezpieczeństwa w świecie opanowanym przez żywe trupy.

Po śmierci Gubernatora Woodbury znów jest wolne. Jednak życie wcale nie jest teraz łatwiejsze. Zwłaszcza że do miasta zmierza horda żywych trupów. Największa, jaką kiedykolwiek widziano. Tymczasem mieszkańcy Woodbury odkrywają nieopodal grupę pod przywództwem charyzmatycznego kaznodziei. Potrzebują pomocy, ale w zamian są gotowi przyłączyć się do walki o Woodbury.

Garstka wycieńczonych ludzi musi stanąć naprzeciw tysięcy wygłodniałych zombie. Muszą nauczyć się współpracować i… ufać sobie nawzajem.

Pełna zaskakujących zwrotów akcji opowieść o odwadze i szaleństwie – przymiotach, które tak trudno odróżnić w sytuacjach wyjątkowo kryzysowych. Przekonujące studium psychiki ludzi poddanych traumatycznym wydarzeniom.

W szóstym sezonie serialu Rick, Daryl i ich grupa WALCZĄ O ALEKSANDRIĘ.
Zobacz, jak poradzi sobie Lilly, Bob i reszta W WALCE O WOODBURY.

***

Kolejny niezwykle udany wynik współpracy Kirkmana i Bonansingi, który przypadnie do gustu również całkiem nowym czytelnikom!
Paweł Deptuch, Dzika Banda i „Nowa Fantastyka”


BIOGRAMY

Jay Bonansinga
Szybko ugruntował sobie pozycję jednego z najbardziej pomysłowych autorów thrillerów. „Jego zakręcone, zapadające w pamięć opowiadania rozgrywają się w onirycznym uniwersum, przy którym prace jego rówieśników wyglądają wręcz niewinnie” – tak pisze o nim „The Chicago Tribune”. Jego powieści – Perfect Victim, Shattered, Twisted i Frozen – zostały przetłumaczone na dziewięć języków, a debiutancka The Black Mariah znalazła się w finale nagrody imienia Brama Stokera.

Robert Kirkman
Ojciec popularnego na całym świecie uniwersum The Walking Dead. Twórca przełomowych serii komiksowych Battle Pop i Invincible. Zdobywca prestiżowych nagród (m.in. Harveya, Eisnera, Eagle). Człowiek Roku 2010 przemysłu komiksowego. Stale gości na listach bestsellerów „New York Timesa”.

Monolith FIlms
Poprzedni

We Are Your Friends - filmowy sampling [recenzja] [muzyczny] [dramat]

Galeria Książki
Następny

Trollhunters. Łowcy trolli [patronat]

REDAKCJA

REDAKCJA

Brak komentarzy

Dodaj komentarz