Comedy Central
27 Mar 2015

Najlepsze wskrzeszone seriale

Na rynku seriali pojawia się kolejna nowa moda, która tym razem polega na przywracaniu skasowanych tytułów. Jeszcze kilka lat temu odnotowywano pojedyncze przypadki takich działań, ale już w tym roku trend ten znacząco się nasilił (a mamy dopiero marzec). Nowe sezony otrzymają m.in. „Herosi”, „Z Archiwum X” i „Miasteczko Twin Pekas”, a w kolejce czekają już kolejne, na które fani zacierają ręce (jak chociażby bardzo nietypowy powrót „Firefly” w postaci „Con Mana”). My przypominamy kilka najlepszych naszym zdaniem, które w ostatnich latach doczekały się kontynuacji i niejako zapoczątkowały ten trend.

Paweł Deptuch 0
IDW Publishing 60%
20 Wrz 2014

24 Underground [recenzja]

Już wkrótce pojawi się na płytach DVD miniserial „24: Jeszcze jeden dzień”, a niedługo potem będzie można sięgnąć po komiks „24 Underground” (premiera: 19 listopada br.), który wyjaśnia co działo się z agentem Jackiem Bauerem pomiędzy pierwszym odcinkiem najnowszej telewizyjnej produkcji, a ostatnim sezonem serialu „24 godziny”.

Bartek Paszylk 0
Fox 80%
07 Maj 2014

24: Jeszcze jeden dzień

Po czterech latach przerwy na antenę stacji FOX wraca „24: Live Another Day”, 12-odcinkowa miniseria mająca postawić kropkę nad wydarzeniami, których byliśmy świadkami w poprzednich sezonach, a w szczególności w nieco krytykowanej serii ósmej. Nie będzie wielkim spoilerem kiedy zdradzę, że niezmordowany Jack Bauer stał się poszukiwanym na całym świecie zbiegiem, a w oczach wielu nawet terrorystą. To jak policzek dla tego bohatera-patrioty. Zdradzony przez własny kraj, bez przyjaciół i rodziny, Bauer ukrywa się w Londynie. Po piętach depczą mu agenci CIA, jednak nasz protagonista ma ważniejsze problemy na głowie…

Piotr Pocztarek 0
Fox
06 Maj 2014

24 godziny Jacka Bauera

10 maja na ekrany w „24: Jeszcze jeden dzień”  powraca bohaterski agent Jack Bauer, a wraz z nim serial – popkulturowy fenomen, uważany przez wielu, w tym przez niżej podpisanego, za najlepsze co kiedykolwiek przydarzyło się telewizji komercyjnej.

Piotr Pocztarek 0