Imperial CinePix 75%
02 Kwi 2016

Kung Fu Panda 3 – Wyższy stopień wtajemniczenia [recenzja]

„Kung Fu Panda” kontratakuje. U nas z pewnym opóźnieniem w stosunku do Zachodu, ale bynajmniej nie oznacza to utraty impetu czy wdzięku. Jeśli myśleliście, że w dwóch poprzednich częściach i serialu o Smoczym Wojowniku wyczerpano temat, to najwyższa pora, by Po udzielił wam lekcji…

Hubert Sosnowski 0
hermiona razy dwa
11 Lut 2016

Zmiana skóry – czyli co nam szkodzi czarna Hermiona?

Od pewnego czasu internetem wstrząsają kolejne awantury o zmiany koloru skóry bohaterów. Czarny Bond – źle. Czarna Hermiona – skandal. Czarny Rewolwerowiec z powieści Kinga – obraza. Mało kto jednak zwraca uwagę na sytuację odwrotną – to jest moment kiedy kolorowe postaci grane są przez białych.

Robert Ziębiński 1
nad morzem recenzja 50%
29 Lis 2015

Nad morzem – Ambitna porażka Angeliny Jolie [recenzja]

To mógł być wspaniały film – gdyby tylko jakiś bardziej doświadczony reżyser dał Angelinie Jolie kilka dobrych rad. A pierwsza z nich musiałaby brzmieć: „Koniecznie zmień tę nudną główną aktorkę”.

Bartek Paszylk 1
womenonit
03 Gru 2014

Jak Lara Croft została damą

Czy można brać na poważnie jej niedawną wypowiedź o przejściu na aktorską emeryturę? Chyba tak, bo Angelina Jolie nie rzuca słów na wiatr. A o zainteresowanie mediów nie musi zabiegać już od dawna. Zresztą, czy kiedykolwiek to robiła? 

Ewelina Jamka 0