Universal Music
03 Lut 2015

Arek Jakubik: Krew, pot, radość i wkurw.

Jest jednym z najbardziej charakterystycznych i najlepszych polskich aktorów. Nam Arek Jakubik opowiada o swoim ukochanym zespole Doktor Misio (recenzja nowej płyty), tym co znaczy być artystą niezależnym i czerwonej lampce, która czasami zapala mu się w głowie.  

Robert Ziębiński 1
Universal Music 70%
18 Sty 2015

Pogo

Drugi album zespołu założonego przez Arka Jakubika. Proszę państwa żarty się skończyły. Jeśli wydawało się wam (podobnie jak mnie), że album „Młodzi” to zabawna fanaberia popularnego aktora, musimy przeprosić. Jakubik jego Dr Misio na „Pogo” to rasowy rockowy zespół bez żadnych podśmiechujków.

Robert Ziębiński 0
Sound Tropez 90%
09 Cze 2014

Thorgal: Zdradzona Czarodziejka. Wyspa wśród lodów – słuchowisko [recenzja]

Studio Sound Tropez rozwija swą ofertę w niebywałym tempie. Po „Żywych Trupach” i „Conanie barbarzyńcy” przyszedł czas na dźwiękową adaptację najpopularniejszego komiksu w Polsce, czyli „Thorgala” Jeana Van Hamme’a i Grzegorza Rosińskiego. Produkcja została namaszczona przez samych autorów, a Rosiński z tej okazji przygotował oryginalny projekt okładki i nie są to jedyne plusy całego przedsięwzięcia. Poprzednie słuchowiska charakteryzowały się znakomitym wykonaniem, a każdy najdrobniejszy detal dopieszczano do granic możliwości. Nie inaczej jest w przypadku „Thorgala”, który w moim odczuciu jest dotychczas najlepszym dziełem studia. Na warsztat wzięto dwa pierwsze tomy serii i zgrabnie połączono je w jedną całość. Największą zmianą w stosunku do oryginału jest bardzo mocne rozbudowanie dialogów. Wiele

Paweł Deptuch 0