Gmork 80%
15 Sie 2016

Bez znieczulenia – Idealna satyra na trzeźwo [recenzja]

Juliusz Wojciechowicz stworzył obraz dziwnej, niepokojącej, ale i bliskiej dla nas wszystkich krainy. Współczesnej Polski skąpanej niekiedy w oparach absurdu, (nie)codziennej grozy, która posiada również niesłabnącą tajemnicę. Czy można ją poznać „Bez znieczulenia”?

Marcin Waincetel 0
2
20 Paź 2015

GoreKTYW – posłuchaj o horrorze, grozie, bizzaro i grotesce

GOREktyw to grupa niezależnych miłośników grozy, makabry i groteski, która prezentuje literaturę w zupełnie nowej formie – muzycznej, graficznej i performance’u.

REDAKCJA 0
newman front
08 Sty 2015

Ben Newman – artystyczne bizarro [galeria NSFW]

Ben Newman pochodzi z londyńskiego East Endu. Studiował techniki klasycznej animacji, a parę lat po zdobyciu dyplomu znalazł stałe zajęcie jako artysta koncepcyjny w branży gier wideo, gdzie aktywnie działa do dziś. W 2008 r. wygrał konkurs magazynu „Bizarre” – jednego z największych i najpoczytniejszych periodyków o tematyce fetyszystycznej i BDSM – co przyniosło mu niebywałą popularność. Odtąd Newman rysuje jako wolny strzelec, a w jego CV można znaleźć tak interesujące pozycje jak tworzenie grafik koncepcyjnych na potrzeby horrorów, komiksowych wstawek na stronę internetową gwiazdy porno, Belladony, malowanie na potrzeby rewii burleskowych czy walk meksykańskich zapaśników oraz projektowanie tatuaży. BLOG | FACEBOOK | SKLEP

Paweł Deptuch 0
Image Comics 80%
21 Gru 2013

Sea Bear & Grizzly Shark [recenzja]

Rekin buszujący w lesie? Niedźwiedź jako drapieżnik głębinowy? Oto przed wami przykład neosurrealizmu.

Paweł Deptuch 0