Egmont
07 Sty 2017

Komiksowy maraton, czyli czytamy hurtowo #6

Dzisiejszą edycję sponsorują baśniowcy, psychopatyczne koty mordercy, kowboje i superbohaterowie Marvela w dużych ilościach.

Hubert Sosnowski 0
Egmont 70%
19 Sie 2016

Blueberry tom 7 – Nowe Rozdanie [recenzja]

Szósty tom przygód Blueberry’ego zakończył pewien etap w historii bohatera. Pozwolił domknąć ciągnącą się od kilku części intrygę i pożegnać przynajmniej kilka postaci. Kolejny album z cyklu stanowi nowe rozdanie i zarazem przygotowuje nas do pożegnania z porucznikiem kawalerii.

Hubert Sosnowski 0
Egmont 80%
22 Mar 2016

Blueberry tom 6 – Blueberry, na jakiego czekaliśmy [recenzja]

Zebrane przygody „Blueberry’ego” dobijają do szóstego tomu. Myślałby kto, że po takim czasie konwencja ulegnie wyczerpaniu. Tymczasem opowieść o niepokornym poruczniku kawalerii dopiero się rozkręciła.

Hubert Sosnowski 0
blueberry 5 70%
07 Sty 2016

Blueberry tom 5 – kowboje a sprawa Indian [recenzja]

Perypetii porucznika Blueberry’ego ciąg dalszy. Piąty tom wraca do słusznej objętości i znów prezentuje trzy rozdziały historii zamiast dwóch. Duet Charlier-Giraud ponownie daje popis swych umiejętności.

Hubert Sosnowski 0
Egmont 75%
13 Sie 2015

Blueberry tom 4 – wielka ucieczka porucznika [recenzja]

Blueberry powraca w czwartym zbiorczym tomie przygód publikowanych przez Egmont. Tym razem ma naprawdę przerąbane po całości. Z punktu widzenia czytelnika – nie mogło być lepiej.

Hubert Sosnowski 0
Egmont 65%
03 Sie 2015

Blueberry tom 1 – pierwsze strzały Moebiusa [recenzja] [komiks] [western]

Najtrudniej jest z klasykami. Nie wiesz, jak do nich podejść przy ocenie. Taki właśnie problem sprawia „Blueberry”, wznowienie zasłużonego komiksowego westernu autorstwa Jean-Michela Charliera i Jeana Girauda, znanego szerzej jako Moebius. „Mieszane uczucia” to kwintesencja odbioru dzieła Francuzów.

Hubert Sosnowski 0