oczy-kota-b-iext31358595 75%
27 Lut 2016

Oczy kota – drugie dno opowieści [recenzja]

Zeszły rok, głównie za sprawą wydawnictwa Scream Comics przyniósł na naszym rynku renesans twórczości Alexandro Jodorowsky’ego. Wśród wydanych tytułów wyróżnia się także ten opublikowany przez Bum Projekt, w którym scenariusz artysty na pierwszy rzut oka zepchnięty jest na drugi plan przez wyśmienite rysunki Moebiusa.

Tomasz Miecznikowski 0
BUM Projekt 80%
07 Cze 2015

Dylan Dog: Golkonda! Piąta pora roku [recenzja]

Które to już u nas podejście do „Dylana Doga”? Z jednej strony należy skakać z radości, bo oto  publikacji przygód detektywa mroku podjął się nowy wydawca. Z drugiej, w głowie polskiego fana serii tkwi bolesna świadomość. Jaka? Otóż biorąc pod uwagę częstotliwość wydawania komiksu we Włoszech, jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek będziemy mogli poznać ją w całości.

Tomasz Miecznikowski 0
BUM Projekt 80%
01 Kwi 2015

Mysia Straż: Jesień 1152 #2 [recenzja]

Drugi tom „Mysiej Straży”, choć bezpośrednio kontynuuje losy trójki dzielnych gryzoni, pod względem tempa jak intensywności dostarczanych doznań znacząco różni się od poprzednika.

Paweł Deptuch 0
BUM Projekt 80%
10 Paź 2014

Mysia Straż: Jesień 1152 #1 [recenzja]

Nowe na naszym rynku wydawnictwo, BUM Projekt, wytacza ciężkie działo w postaci serii „Mysia Straż”, która jest jednym z najlepszych komiksów familijnych ostatnich lat.

Paweł Deptuch 0