1604_daniel-brocklehurst
11 Cze 2016

Daniel Brocklehurst – scenarzysta musi być cierpliwy [wywiad]

Dla BBC napisał rewelacyjny kryminalny serial „Driver”, a z Harlanem Cobenem stworzył teraz „Porzuconego według Harlana Cobena” (polska premiera 11 czerwca Canal + Seriale). Nam zaś Daniel Brocklehurst opowiada o tym jak powstaje serial i tym ile władzy nad scenarzystą ma producent.

Robert Ziębiński 0
Canal +
20 Lis 2015

Dracula: Historia Nieznana – zestaw antywampiryczny [konkurs]

Wspólnie z Canal + zapraszamy do szybkiego wampirycznego konkursu z okazji premiery „Dracula: Historia Nieznana” (21 listopada Canal + godz. 21.00).

REDAKCJA 0
Misja Afganistan, reż. Grzegorz Kuczeriszka, 2012
13 Mar 2013

Misja Afganistan

Misja Afganistan. Reż. Grzegorz Kuczeriszka, Maciej Dejczer. Wyk. Paweł Małaszyński, Eryk Lubos, Piotr Rogucki. Polska 2012, Canal+ Ten serial miał mieć swoją premierę ponad rok temu, ale niestety zamiast do telewizji trafił na stół montażowy. Jak miejska legenda niesie materiał nakręcony przez Kuczeriszkę był tak zły, że reżysera wyrzucono a producenci wyruszyli na poszukiwania zastępcy. Został nim Maciej Dejczer. Ile w tym prawdy zapewne nigdy się nie dowiemy, co jednak nie zmienia faktu, że Dejczer jako reżyser się spisał. „Misja…”  jest opowiedziana sprawnie i bezboleśnie – co w kategorii „polski serial” jest rzeczą niespotykaną i rzadką. A więc sukces? Niestety nie do końca. Poza realizacyją sprawnością „Misja…” powtarza niemal wszystkie

Robert Ziębiński 0