Egmont
10 Sty 2017

Komiksowy maraton, czyli czytamy hurtowo #7

Dzisiejszą edycję sponsoruje odwieczny, spersonifikowany konflikt między Marvelem i DC. Kto wygra?

Paweł Deptuch 0
Egmont 75%
19 Paź 2016

Wonder Woman tom 5: Ciało – Cisza przed burzą? [recenzja]

Zbliżamy się już do finału opowieści pisanej przez Briana Azzarello, dlatego też w piątym tomie “Wonder Woman”, jednej z lepszych serii z Nowego DC Comics, wątki się kumulują, bohaterowie biorą się w garść, a napięcie sięga zenitu.

Paweł Deptuch 0
Egmont 75%
08 Lut 2016

Wonder Woman tom 4: Wojna – współczesne greckie bóstwa [recenzja]

Sięgając po kolejny tom “Wonder Woman” miałem obawy czy Brianowi Azzarello uda się utrzymać wysoki poziom serii. Jak wiemy słabsze chwile zaliczyli nawet Scott Snyder w “Batmanie” czy Gant Morrison w “Supermanie”. Całe szczęście scenarzysta wyłamuje się z tej narastające fali niemocy w Nowym DC Comics i nieustannie dostarcza interesujące fabuły.

Paweł Deptuch 0
Egmont 75%
27 Lip 2015

Wonder Woman tom 3: Żelazo – mity greckie i supermoce [recenzja] [komiks]

Trzeci tom zmodernizowanych przygód Wonder Woman autorstwa Briana Azzarello potwierdza fakt, że jest to obecnie najciekawsza i najkonsekwentniej pisana seria spod szyldu Nowego DC Comics na naszym rynku.

Paweł Deptuch 0
Egmont 75%
06 Maj 2015

Wonder Woman tom 2: Trzewia [recenzja]

Z „Wonder Woman” Azzarello mam mały kłopot. Pierwszy tom przygód dzielnej Amazonki znacząco wybił się ponad średnią serwowaną w Nowym DC Comics, ale drugi okazał się dokładną kopią poprzednika, więc w zasadzie mógłbym całą treść recenzji „Krwi” przekopiować tutaj i podmienić tylko tytuł.

Paweł Deptuch 0
Egmont 75%
05 Wrz 2014

Wonder Woman tom 1: Krew [recenzja]

Wreszcie w Nowym DC Comics pojawił się tytuł, który nie budzi uśmiechu politowania, a poziomem wykonania dorównuje „Batmanowi” Scotta Snydera.

Paweł Deptuch 0