Egmont / Scream Comics
18 Gru 2016

Komiksowy maraton, czyli czytamy hurtowo #4

Co miesiąc na sklepowych półkach ląduje tak duża ilość komiksów, że więcej czasu zajmuje nam ich czytanie niż o nich pisanie. A zatem aby nadrobić trochę tytułów wchłaniamy je hurtowo w wielogodzinnych maratonach i tak też od czasu do czasu będziemy o nich pisać. Dzisiejszą odsłonę sponsorują przede wszystkim podróżujący po odległych galaktykach.

Paweł Deptuch 0
Egmont 70%
28 Sty 2016

The Superior Spider-Man #2: Mój własny najgorszy wróg – uwierz w ducha [recenzja]

Peter Parker nie żyje. Jego ciało przejęła świadomość doktora Octopusa. Spider-Man jakiego znaliśmy nie żyje. Po Nowym Jorku buja się nowy Spider-Man, który ma zupełnie inne podejście do wielu spraw i zupełnie inaczej je rozwiązuje. A to podoba się i mieszkańcom Wielkiego Jabłka i może podobać się czytelnikowi.

Paweł Deptuch 0
Egmont 70%
17 Wrz 2015

The Superior Spider-Man #1: Ostatnie życzenie – nic już nie będzie takie samo [recenzja] [komiks]

Spider-Man to chyba najbardziej doświadczony przez los superbohater Marvela. Spotkało go wszystko co najgorsze, nie raz stał na krawędzi życia i śmierci, depresji, ostatecznych wyborów. Ale nic nie może się równać z tym co zgotował mu Dan Slott na łamach „The Superior Spider-Man”.

Paweł Deptuch 0
Hachette 70%
14 Mar 2014

She-Hulk: Samotna zielona kobieta [recenzja]

Jennifer Walters, aka She-Hulk, była ostatnią postacią Marvela jaką wymyślił Stan Lee. Swoje moce zyskała w nieco odmienny sposób niż Hulk. Została postrzelona przez przestępcę chcącego zemścić się na jej ojcu, lokalnym stróżu prawa, a jedynym ratunkiem przed śmiercią była transfuzja krwi, na którą ochoczo przystał jej kuzyn, Bruce Banner. Dziewczyna przeżyła, jednak po jakimś czasie okazało się, że napromieniowana limfa starszego krewniaka pozostawiła po sobie nieprzewidziane skutki uboczne. Od tej pory pilna, wstydliwa studentka prawa pod wpływem emocji również zmieniała się w potężną, zieloną istotę. W odróżnieniu jednak od Hulka, po przemianie wciąż zachowywała świadomość i w pełni mogła kontrolować swe nowe alter ego. Na domiar złego, metamorfoza czyniła

Paweł Deptuch 0