DC Entertainment 40%
04 Sie 2016

Legion samobójców – festiwal zmarnowanego potencjału [recenzja]

Dzieło Davida Ayera to ostateczny dowód na to, że dziś szefostwo jednej z najstarszej i najbardziej cenionej na świecie wytwórni filmowej straciło kompletnie wyczucie runku i nie rozumie czym jest kino.

Robert Ziębiński 0
DC Entertainment
03 Sie 2016

Seksowna wariatka, Harley Quinn!

Mówi się, że miłość może doprowadzić do szaleństwa. Przyspieszone bicie serca, świdrujące spojrzenie, szeroki uśmiech i jakiś nietypowy okrzyk, choćby: Yahtzee! Harley Quinn, kto jak nie Ty, najlepiej zna to uczucie?

Marcin Waincetel 1
Warner Bros 40%
24 Mar 2016

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości – nuda w trykotach [recenzja]

„Batman v Superman…” to filmowe wyzwanie, ale przede wszystkim dla naszych pośladków. Wysiedzenie w kinie blisko trzech godzin może skutkować odleżynami.

Robert Ziębiński 0
Screenrant
11 Lis 2014

Marvel vs DC: Filmowa batalia [komiks] [kino]

Wydawnictwa DC i Marvel od dekad toczą ze sobą nieustający bój o klienta. Oba dysponują potężnym zapleczem twórców i superbohaterów, za pomocą których budują zarówno sukcesy jak i ponoszą porażki. W drugiej dekadzie nowego tysiąclecia ta walka przeniosła się z medium komiksowego również na filmowe i zapowiada się na jeszcze bardziej zaciętą. Podczas gdy kilka dni temu DC nieśmiało ogłosiło swój plan na kinowe uniwersum, Marvel zaprezentował rozpiskę trzeciej fazy własnego filmowego wszechświata. Nasi redaktorzy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat tychże interesujących zapowiedzi.

Paweł Deptuch 0
246363id2c_MOS_INTL_BANNER_KalEl_48inW_x_70inH.indd 70%
17 Cze 2013

Człowiek ze stali [recenzja]

Nie lubię Supermana. I myślę, że nie należę do mniejszości. Z wszystkich super herosów przybysz z Kryptonu to postać najbardziej hermetyczna, nudna i przewidywalna. Taki słodki harcerzyk, co to się kulom nie kłania (bo nie musi). Dlatego do „Człowieka ze stali” miałem dość ambiwalentny stosunek.

Robert Ziębiński 0