DC Entertainment
31 Gru 2015

Adaptacje komiksów w 2016 roku

Jak co roku prezentujemy listę wszystkich zapowiedzianych produkcji tworzonych na podstawie komiksów.

Paweł Deptuch 1
Egmont 75%
11 Wrz 2015

New Avengers #1: Wszystko umiera – zamiast się bić, debatujemy [recenzja] [komiks]

“New Avengers” to druga regularna seria Jonathana Hickmana, której zadaniem jest wprowadzić nowego czytelnika do uniwersum Marvela, ale przede wszystkim w realia dużego eventu jakim będzie “Nieskończoność”.

Paweł Deptuch 0
Hachette 80%
28 Sty 2015

Doktor Strange: Przysięga [recenzja]

Wielka Kolekcja Komiksów Marvela powitała nowy rok głośną, choć kontrowersyjną „Tajną inwazją”. Tym razem mamy okazję spuścić z tonu i przeczytać porządną, kameralną historię z naszym ulubionym Marvelowskim magikiem, Doktorem Strangem (którego w nadchodzącej ekranizacji zagrać ma ponoć Benedict Cumberbatch). Przed Wami „Przysięga”.

Hubert Sosnowski 0
Sketchoholic
22 Kwi 2014

Zapomniane adaptacje komiksów Marvela

Od początku tego stulecia zauważalny jest olbrzymi boom na filmy superbohaterskie. Prym wśród tego typu produkcji wiodą adaptacje komiksów Marvela, których od 1998 roku (debiut „Blade’a”) powstało grubo ponad trzydzieści. Zanim jednak nastąpiła ta eksplozja popularności, filmy Marvela z mniejszym bądź większym powodzeniem pojawiały się zarówno na ekranach kin jak i telewizorów. Z okazji premiery kolejnej adaptacji „The Amazing Spider-Mana” przypominamy wszystkie aktorskie produkcje, w których pojawiało się logo studia Marvel. 

Paweł Deptuch 0