job-seekers-get-off-the-road-to-nowhere
02 Lis 2016

Inferno (III) – i co z tym Conem?

Zamykając wszelkie dyskusje dookoła Comic Conu. Oto cała historia. I niemal wszystkie błędy jakie popełniliśmy. Jak to mawiają. Tylko głupi się nie myli. A tylko idiota nie wyciąga wniosków z porażek.

Robert Ziębiński 4
Europe Comic Con Kielce 2016
10 Wrz 2016

Europe Comic Con – bilety i garść szczegółów

  Ceny biletów pośród fanów potrafią wywoływać palpitacje serc i długie dyskusje, które w zasadzie nigdy się nie kończą. Nie mam zamiaru zanudzać was szczegółami pod tytułem – koszty, ceny wynajmu, gwiazdy itp.  To co mogę jednak spróbować zrobić, to opowiedzieć wam odrobinę o tym co robimy i dlaczego wydaje nam się, że w tych cenach oferujemy wam imprezę jakiej w Polsce jeszcze nie było. Ale najpierw dwie kwestie. Po pierwsze – często pytacie czy nie mamy zamiaru konkurować z Pyrkonem? To znakomita impreza, którą podziwiamy i jeśli o niej myślimy, to bardziej w kategorii partnerów niż wrogów. Owszem, nasze grupy docelowe się przecinają, ale czy to źle? Dzieli nas

Robert Ziębiński 13
narcos-netflix-1
03 Wrz 2016

Kartele X Muzy – ranking najciekawszych filmów o narko-biznesie

Narko-biznes i X Muza – analogie pomiędzy przestępczą specjalnością a wielką machiną przemysłu filmowego mogą niekiedy narzucać się mimowolnie, jednak… nie, nie czas na takie refleksje. Faktem jest co innego: twórcy kina nader często korzystają z historii, w których mafijne klany i policyjne jednostki specjalne stają do konfrontacji w obliczu narkotykowych afer. Skoro tak, to na jakie filmy szczególnie warto zwrócić uwagę?

Marcin Waincetel 1
AMC
29 Sie 2016

Joe R. Lansdale – nie lubię, gdy przypina się serialowi łatkę [wywiad]

W czwartek, 1 września o godz. 21:00 na kanale AMC odbędzie się polska premiera pierwszego odcinka wyprodukowanego przez AMC Studios serialu „Hap i Leonard”, opartego na cyklu książek autorstwa Joe R. Lansdale’a. Pisarz będzie gościem tegorocznego Europe Comic Con.

REDAKCJA 0
Europe Comic Con Kielce 2016
05 Sie 2016

Cennik wystawowy i katalog Europe Comic Con Kielce 2016

Firmy zainteresowane wystawieniem i prezentacja swoich towarów podczas Europe Comic Con Kielce zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym cennikiem.

REDAKCJA 0
Projekt: Magdalena Babińska
12 Lip 2016

Europe Comic Con Kielce 2016 [informacja prasowa]

Pierwsze popkulturowe targi w Polsce – EUROPE COMIC CON KIELCE 25 – 27 listopada 2016.

Paweł Deptuch 14