deadpool-gallery-03-gallery-image
28 Lis 2016

Deadpool musi cierpieć

Ostatnie doniesienia o kontynuacji filmowego „Deadpoola” zaczynają napawać niepokojem, który powoli przestaje mieścić się w kategorii „lekki”. Z projektu odszedł reżyser, Tim Miller, za nim podążył Junkie XL, twórca ścieżki dźwiękowej. A jak się bliżej przyjrzeć, to problemy produkcji sięgają dużo głębiej.

Hubert Sosnowski 0
UIP 70%
05 Wrz 2016

Jason Bourne – destrukcja kontrolowana [recenzja]

Najpoważniejszy konkurent Jamesa Bonda powrócił tego lata na ekrany – a wraz z nim Paul Greengrass i niekwestionowana gwiazda serii, Matt Damon. Czy sprawdzony w boju duet dał radę tchnąć w serię drugie życie?

Maciej Bachorski 0
Monolith Films 50%
24 Mar 2016

Hardcore Henry – gra w kinie [recenzja]

Filmowe wydarzenie festiwalu w Toronto, czyli „Hardcore Henry” pierwszy film akcji, którego bohaterem jest widz. Ale czy widzowie to docenia? Śmiem wątpić.

Robert Ziębiński 0
Monolith Films 60%
03 Mar 2016

Londyn w ogniu – krew, wybuchy i Gerard Butler [recenzja]

Jeśli tęskniliście za kinem akcji pełnym głośno wypowiadanych przekleństw, krwi i wybuchów, to „Londyn w ogniu” was nie zawiedzie. Babak Najafi naoglądał się starych filmów sensacyjnych z lat 80. i dostarczył nam rozrywki na podobnym poziomie.

Robert Ziębiński 0
UIP 80%
05 Sie 2015

Mission: Impossible – Rouge Nation – prawie jak stary Bond [recenzja]

„Mission: Impossible – Rouge Nation” to nie tylko letni blockbuster, ale przede wszystkim zmyślnie skonstruowany hołd dla kina szpiegowskiego. Taka zabawa w kino od Bonda po Bourne’a popisowo zagrana, napisana i poprowadzona.

Robert Ziębiński 0
Monolith Films 65%
27 Mar 2015

Gunman: Odkupienie

Hollywoodzka adaptacja bestsellerowego francuskiego thrillera nieżyjącego już Jeana-Patricka Manchentte. Dziś lekko zapomnianego pisarza, który w latach 70. uznawany był za twórcę egzystencjalnego thrillera.  

Robert Ziębiński 0