Mankind divided 90%
04 Wrz 2016

Deus Ex: Rozłam ludzkości – Jaki piękny cliffhanger [recenzja]

Pięć lat. Tyle przyszło nam czekać na kontynuację przygód Adama Jensena. Na „Rozłam Ludzkości”. Czas sprawdzić, czy „Human Revolution”, które przebojem wyciągnęło serię „Deus Ex” z otchłani zapomnienia, nie okaże się tylko jednorazowym wypadkiem przy pracy.

Hubert Sosnowski 0
Dambuster Studios 60%
31 Maj 2016

Homefront: The Revolution – przyzwoita rewolucja [recenzja]

Burzliwe były losy marki Homefront w ostatnich latach. Po zamknięciu Kaos Studios, dewelopera odpowiedzialnego za część pierwszą, a później także i THQ, pierwotnego wydawcy gry, przyszłość wyglądała na niepewną. Prawa do tytułu przeszły ostatecznie w ręce Cryteka i Deep Silver, a produkcję powierzono brytyjskiemu oddziałowi tego pierwszego. Z jakim skutkiem?

Maciej Bachorski 1
Techland
30 Maj 2016

Dołącz do rewolucji w Homefront [konkurs]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Techland. Do rozdania mamy pięć kodów aktywacyjnych do gry „Homefornt: The Revolution” do wykorzystania w serwisie Steam.

REDAKCJA 0
Techland
25 Maj 2016

Homefront: The Revolution [patronat]

FILADELFIA, 2029. Cztery lata brutalnej okupacji Korei Północnej nad Stanami Zjednoczonymi. Filadelfia staje się kolebką rewolucji, miejscem narodzin ruchu oporu, który ma szansę stawić czoła bezwzględnym wojskom okupanta.

REDAKCJA 1
maxresdefault
26 Kwi 2016

Unreal Tournament – Powrót giganta e-sportu

Kiedy gracze witają kolejne „Call of Duty” z entuzjazmem godnym odcinka telenoweli, a nowy „Doom” raczej nie spełni oczekiwań, z otchłani zapomnienia powraca gigant, który współtworzył światowy e-sport. Powraca nieśpiesznie i w ciekawy sposób, tym bardziej więc powitajcie go entuzjastycznymi brawami – nadchodzi nowe „Unreal Tournament”. Czas porozmawiać o fenomenie kultowej gry, jej wzlotach i upadkach.

Hubert Sosnowski 0
Battlefield 1942
11 Wrz 2014

Bogowie (sieciowej) areny

 W chwili kiedy to czytacie, na półkach sklepowych najprawdopodobniej gości już szumnie zapowiadane „Destiny”, sieciowy shooter, który miał zrewolucjonizować gatunek i zapewnić doznania, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. Mieliśmy wsiąknąć w przedstawiony świat i zapomnieć o konkurencyjnych tytułach. Okazuje się, że aż tak wspaniale to nie będzie, choć i tak szykuje się porządna produkcja, przy której spędzicie wiele godzin w towarzystwie kumpli. Jeśli jednak „Destiny” nie jest grą dla Was, a szukacie porządnej rozpierduchy na lanparty, to mamy kilka propozycji. Wybraliśmy najlepszych z najlepszych, produkcje, które niepodzielnie rządziły na arenie E-sportowej, w kafejkach internetowych i szkolnych pracowniach. Przed Państwem pokaz byłych i obecnych królów areny – wieloosobowych FPSów wszechczasów.  

Hubert Sosnowski 0