godzilla-resurgence 80%
31 Gru 2016

Godzilla Resurgence – Tokio znowu w ruinach [recenzja]

No i znów wyłazi z tej morskiej wody, znów sieje nieziemski popłoch wśród opanowanych z natury Japończyków i znów zrównuje z ziemią wspaniałe tokijskie drapacze chmur. Godzilla, potwór nad potworami, po długiej przerwie powrócił do swojej ojczyzny, udowadniając tym samym, że nigdzie nie sieje zniszczenia z taką czułością i gracją jak właśnie tam.

Bartek Paszylk 3
vhm alex / Dzika banda
17 Sty 2016

Quentin Tarantino – co zjeść, kogo wyreżyserować i jak zniszczyć Tokio

Kilka lat temu Quentin Tarantino stworzył osobisty ranking tego – co lubi jeść, z kim chciałby pracować i jakiego reżysera uważa za najbardziej niedocenionego twórcę. Oto ten ranking.

REDAKCJA 0
Legendary
15 Maj 2014

Godzilla w komiksie

Od początku swego istnienia, Godzilla to nie tylko kinowe filmy, ale dochodowa licencja, która rozprzestrzeniła się na przemysł zabawkarski, elektronicznej rozrywki, literaturę, muzykę i komiksy. Przy okazji najnowszego filmu Garetha Edwardsa przyglądamy się obrazkowym występom najpopularniejszego kaiju.

Paweł Deptuch 0
Godzilla_2014_Art_of_Destruction_-_Gareth_Edwards_and_LegendaryGoji_Figure
14 Maj 2014

Gareth Edwards – Geek, Godzilla i Churchill [wywiad]

Jako jedyna polska redakcja polecieliśmy na europejską premierę „Godzilli”. A tam spotkaliśmy się z chłopakiem, który dostał do rąk miliony dolarów, czyli twórcą filmu Garethem Edwardsem. Oto co powiedział nam o legendarnym potworze i swoim filmie

Robert Ziębiński 0
Legendary Pictures 65%
11 Maj 2014

Godzilla [recenzja]

Najgroźniejszy gad świata powraca na ekrany. Jest większy i potężniejszy niż kiedykolwiek. A czy to najlepszy film o „Godzilli”? Niestety nie.

Robert Ziębiński 0
Legendary Pictures
11 Kwi 2014

Godzilla – życie gadziny

Lubicie „Dragon Wars”, „Projekt: Monster” czy „Pacific Rim”? Bo my bardzo. Ale żaden z tych filmów nie powstałby gdyby nie „Godzilla” – wielgachny gad który pokochał demolowanie Tokio. Z okazji zbliżającej się premiery nowych przygód jaszczurzycy przygotowaliśmy mini życiorys nadobnej gadziny. A tekst o niej niebawem.

Robert Ziębiński 0