Media Rodzina 80%
02 Sie 2016

Nielubiana – spóźnione pierwsze spotkanie z dobrym kryminałem [recenzja]

„Nielubiana” to kolejna powieść Nele Neuhaus wydana przez Media Rodzina w serii Gorzka Czekolada. Jak zwykle w przypadku tej autorki, jak i tej serii możemy mówić o wysokim poziomie, niemniej dlaczego znów zachwiano kolejność chronologiczną?

Łukasz Radecki 0
Media Rodzina 75%
20 Lip 2016

Grzech nasz codzienny – mocny kryminał od południowych sąsiadów [recenzja]

Wkrótce w polskich kinach pojawi się „Czerwony kapitan”, adaptacja bestsellerowego kryminału autorstwa Dominika Dána. Pod tym pseudonimem ukrywa się słowacki policjant, od lat przekuwający swoje doświadczenie na trzymające w napięciu thrillery, z których cztery ukazały się także w Polsce. Najnowszy to „Grzech nasz codzienny”.

Łukasz Radecki 0
Mundo Macgregoriano / Dzika Banda
19 Sie 2015

Mamen Sánchez – Wszystkie szczęśliwe rodziny są do siebie podobne [wywiad]

Z Mamen Sanchez, autorką „Zupełnie niespodziewanego zniknięcia Atticusa Craftsmana” rozmawiamy o sile rodzinnych więzów, literaturze hiszpańskiej i różnicach kulturowych między Latynosami a Brytyjczykami.

Aleksandra Wiktorowska 0
Media Rodzina 80%
25 Cze 2015

Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Craftsmana

Drogie Panie, a może w szczególności Panowie, „Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Craftsmana” to lektura idealna na lato, ale chyba bardziej nawet na pochmurne dni, bo po brzegi wypełniona jest gorącymi emocjami i pozytywną energią, która potrafi udzielić się nawet przypadkowym osobom znajdującym się w pobliżu czytelnika.

Paweł Deptuch 0