Uroboros
05 Lut 2016

Nie tylko „Harry Potter” i „Igrzyska śmierci” – siedem interesujących serii dla młodzieży

Zapewne zadawaliście sobie pytanie – czy istnieją cykle dla młodzieży, po które warto sięgnąć po „Harrym Potterze” czy „Igrzyskach śmierci”? Oczywiście, że istnieją. Imię ich legion, a my prezentujemy te, które uznaliśmy za najciekawsze.

Hubert Sosnowski 1
Media Rodzina 80%
28 Sty 2016

Pax #4: Bjera – więcej psychoprzemocy [recenzja]

W czwartym tomie “Pax”, wciąż znakomitej serii dla młodzieży, autorki mniej uwagi poświęcają nadnaturalnym zdarzeniem nawiedzającym Marifred, a bardziej skupiają się na relacjach głównych bohaterów z rówieśnikami i opiekunami. I odnoszę wrażenie, że są one bardziej przerażające niż starcia z potworami.

Paweł Deptuch 0
Media Rodzina 80%
10 Gru 2015

Pax #3: Myling – mocne ghost story dla dzieci [recenzja]

Seria „Pax” zaskakuje po raz trzeci i udowadnia, że jest nie tylko jedną z najlepszych propozycji grozy dla młodzieży ale też zgrabnie skonstruowaną i wciąż rozwijającą się opowieścią.

Paweł Deptuch 0
Media Rodzina 75%
09 Cze 2015

Pax #2: Grim [recenzja]

Drugi tom skandynawskiej serii dla młodzieży, „Pax”, utwierdza mnie w przekonaniu, że to jeden z najciekawszych tytułów dla tej grupy odbiorców, jakie w tym roku pojawiły się na polskim rynku.

Paweł Deptuch 0
Media Rodzina 70%
20 Maj 2015

Pax #1: Pal przekleństwa [recenzja]

„Pax” to nowa seria młodzieżowa na naszym rynku tworzona przez mocny skład twórców: Asę Larsson, poczytną autorkę kryminałów, Ingelę Korsell, pisarkę dziecięcą oraz Henrika Jonssona, rysownika komiksów. Wspólnie oferują przyjemną ale i mroczną urban fantasy ze skandynawskimi mitami w tle.

Paweł Deptuch 0