*May 01 - 00:00*05_Flatbed_WEB
22 Maj 2016

Za kulisami Indiany Jonesa [galeria]

Niedawno potwierdzono realizację piątej odsłony przygód Indiany Jonesa, którego premierę zapowiedziano na 2019 rok, a my cofały się kilak dekad wstecz i przyglądamy się kulisom powstawania „Poszukiwaczy zaginionej Arki”.

Paweł Deptuch 0
Disney
17 Maj 2016

Królowie amerykańskiego box office’u kontra reszta świata

„Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” jest kolejną produkcją, która idzie po obłędne wyniki boxoffice’u. Ciężko stwierdzić, z jakim wynikiem skończy. Prezentujemy dziś inne blockbustery, które dzielą i rządzą portfelami. Oraz porównujemy, jak radzą sobie w Stanach oraz na świecie.

Hubert Sosnowski 1
Disney
21 Gru 2015

Dredy Jacka Sparrowa – ranking filmowych wpadek

Błędy zdarzają się najlepszym. Pomyłki, źle rozstawione rekwizyty, które zmieniają położenie między ujęciami. Zdarza się. Prezentujemy Wam najciekawsze pomyłki ze znanych filmów.

Hubert Sosnowski 0
Academy Awards
20 Lut 2015

10 najbardziej nietrafionych Oscarów [film]

Niebawem rozdanie Oscarów. Z tej okazji przygotowaliśmy subiektywną listę najbardziej nietrafionych Oscarów dla najlepszego filmu w historii nagrody.

Robert Ziębiński 3
drew struzan db
08 Lut 2015

Drew Struzan – mistrz plakatu [galeria]

Jeśli nie wiecie kim jest Drew Struzan, nie martwcie się, na pewno kojarzycie jego prace, które na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat były ozdobą dziesiątek filmowych hitów.

Paweł Deptuch 0
TNT 60%
15 Gru 2014

Bibliotekarze [recenzja]

Szukacie niezobowiązującej rozrywki? Niekoniecznie mądrej i logicznej ale emocjonującej i pełnej przygód oraz akcji? „Bibliotekarze” pasują jak ulał.

Paweł Deptuch 0
star-wars-han-solo-harrison-ford
20 Sie 2013

Harrison Ford – zwykły hollywoodzki bohater

W trzeciej odsłonie „Niezniszczalnych” zastąpił Bruce’a Willisa. Znów pojawi się w „Gwiezdnych wojnach” i „Łowcy androidów”.  Stolarz, który został się super gwiazdą. Harrison Ford, choć ma już siedemdziesiąt dwa lata na karku, nie rezygnuje z kina i bycia (obecnie łysym) herosem.

Robert Ziębiński 0
indiana jones
05 Cze 2013

Indiana Jones – archeolog wszech czasów

12 czerwca Indiana Jones skończy trzydzieści dwa lata. Chociaż tak naprawdę to bohaterski archeolog w tym roku kończy czterdziestkę.

Robert Ziębiński 0