Freaks-of-nature-movie-poster 70%
02 Lut 2016

Freaks of Nature – wampiry, zombie, kosmici i ludzie [recenzja]

Witajcie w Dillford, zwykłym, amerykańskim miasteczku ze szkolną drużyną bejsbolową, lokalną przetwórnią mięsa i nastolatkami z emocjonalnymi problemami. A także z koegzystującymi z ludźmi wampirami, zombie i wpadającymi z wizytą kosmitami.

Tomasz Miecznikowski 0
Armada 55%
25 Sty 2016

Armada – sekretna historia popkultury [recenzja]

„Player One”, debiut Ernesta Cline’a olśniewał feerią pomysłów i zagnieżdżeniem w popkulturowym krajobrazie. „Armadą” autor próbuje powtórzyć sukces pierwszej powieści i niestety wychodzi mu to średnio.

Tomasz Miecznikowski 0
colony.39654 55%
23 Sty 2016

Colony – za mało science fiction w science fiction [recenzja]

„Colony” na swym początkowym etapie jest serialem nierównym. To niby science fiction o okupujących Ziemię przybyszach z kosmosu, tyle że na razie tego science fiction jest tyle, co kot napłakał. Mamy tu jeszcze sztampowe rozwiązania fabularne, natrętne wątki obyczajowe, a jednak, o dziwo, na kolejne odcinki czeka się z dużym zaciekawieniem.

Tomasz Miecznikowski 0
alien-invasion-1280x800
03 Cze 2014

Obcy – inwazja na skraju jutra

Najeźdźcy spoza Ziemi. Obcy, kosmici, Marsjanie – od dekad w mroku kinowej sali przybierają kształt naszych lęków. Podobnie jest w przypadku „Na skraju jutra” – najnowszej produkcji fantastycznej o najeźdźcach z gwiazd.

Robert Ziębiński 0