flet 65%
20 Lis 2015

Czarodziejski flet – wyjątkowo oryginalna łamigłówka [recenzja]

Okazuje się, że gry mobilne też mogą być bastionem kreatywności i oryginalności. Czasem wychodzi to lepiej, czasem gorzej, ale co najważniejsze – próbują i nie idą na łatwiznę. Tak jak „Czarodziejski flet” od LabLike.

Hubert Sosnowski 0
Tequilla Games 80%
29 Lip 2015

Earthcore: Shattered Elements – najpiękniejsze papier – nożyce – kamień [recenzja]

Na rynku pojawiła się kolejna kolekcjonerska karcianka, tym razem od polskiego studia Tequilla Games. „Earthcore: Shattered Elements” zadebiutowało parę miesięcy temu na iOS, ale dopiero niedawno wylądowało na urządzeniach z Androidem. Czy warto sięgnąć po kolejną grę karcianą, kiedy pod ręką mamy takich gigantów jak „Hearthstone” czy „Duel of Champions”?

Hubert Sosnowski 0
Tony Rebel Games 80%
02 Sty 2014

Doctor Who Legacy [recenzja]

Rok 2013 bezapelacyjnie należał do Doktora Who. Na pięćdziesiątą rocznicę powstania tego serialu, oprócz jubileuszowego odcinka specjalnego, przygotowano m.in. szereg związanych z nim eventów (np. w Google Street czy na lotnisku Heathrow), programów (m.in. fabularyzowany dokument „A Journey Through Space And Time”, spotkanie z aktorami w Graham Norton Show), dedykowanych tekstów czy stron interentowych; zmieniono odtwórcę głównej roli i jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności odnalazło się kilka zagubionych epizodów klasycznej serii. Równie ciekawym elementem tej celebracji jest darmowa gra „Doctor Who Legacy” na urządzenia z Androidem i iOS. Na pierwszy rzut oka gra wygląda niczym klasyczne Diamenty, w których przesuwając kolorowe klocki bądź kulki staramy się ułożyć pionowe i poziome ciągi

Paweł Deptuch 0