filmy-2017-2
24 Gru 2016

Ten wspaniały 2017 rok, czyli 40 najciekawszych nadchodzących premier filmowych #2

Kontynuujemy naszą krótką podróż w przyszłość – przed wami druga część zestawienia potencjalnych przyszłorocznych hitów.

Maciej Bachorski 0
Imperial CinePix 75%
02 Kwi 2016

Kung Fu Panda 3 – Wyższy stopień wtajemniczenia [recenzja]

„Kung Fu Panda” kontratakuje. U nas z pewnym opóźnieniem w stosunku do Zachodu, ale bynajmniej nie oznacza to utraty impetu czy wdzięku. Jeśli myśleliście, że w dwóch poprzednich częściach i serialu o Smoczym Wojowniku wyczerpano temat, to najwyższa pora, by Po udzielił wam lekcji…

Hubert Sosnowski 0
Jack & Jones
12 Sty 2016

Znani aktorzy w reklamach

Ostatnie zestawienie spotów kręconych przez wielkich reżyserów udowadnia, że są oni w większości przypadków w stanie stworzyć małe dzieła i świetnie odnajdują się także w krótkiej formie. Jeśli chodzi o uczestnictwo znanych aktorów w reklamach, efekty bywają… bardzo różne.

Rafał Cichowski 0
UIP 90%
29 Paź 2015

Gęsia skórka – idealne kino rodzinne [recenzja]

  R.L. Stine to dziś najpopularniejszy amerykański pisarz. Swoich powieści sprzedał więcej niż Stephen King (o 50 milionów egzemplarzy) i jest niezaprzeczanie najbardziej dochodowym autorem w USA. Jeśli nie znacie jego powieści to wynika to zapewne tylko z jednego powodu – Stine pisze dla dzieci. Tak w przedziale wiekowym między osiem a piętnaście. Jego flagowa seria książkowa „Gęsia skórka” dała początek niezwykle popularnemu serialowi dla dzieci, a teraz trafiła do kin. I to tak dobrze trafiła (w sensie sprzedażowo), że Sony już ogłosiło realizację drugiej części. I to jest dobra i zarazem zła informacja. Dobra, bo familijnego kina grozy nigdy dość. Zła, bo twórcy „Gęsiej skórki” stworzyli jeden z najlepszym

Robert Ziębiński 0
HBO 65%
20 Lip 2015

The Brink – beka z polityków [recenzja]

Czasami człowiek musi odreagować. Sposobów na odreagowanie jest wiele. Można się porządnie skotłować, można przyjemnie odreagować przy współpracy drugiej osoby, można też – zwłaszcza jeśli nie cierpi się polityków i wini się ich za całe zło świata – obejrzeć wakacyjny serial od HBO, „The Brink”.

Tomasz Miecznikowski 0