Universal/Albatros
15 Sty 2017

Sto milionów dolarów/Jack Reacher: Nigdy nie wracaj – podwójna dawka twardziela [recenzja]

Do księgarni trafił najnowszy tom przygód Jacka Reachera, a na DVD druga filmowa adaptacja z wcielającym się w postać nieustępliwego wojaka Tomem Cruisem. Z tego pojedynku zwycięsko wychodzi jednak Reacher z papieru.

Robert Ziębiński 0
Albatros 75%
23 Maj 2016

Twarzą w twarz – spotkania mistrzów thrillera i crossover dotąd niespotykany [recenzja]

Antologie tego typu zdarzają się bardzo rzadko, ciężko bowiem zebrać doborową ekipę pisarzy zdolną podporządkować się wizji jednego autora. David Baldacci dokonał jednak niemożliwego – w czasach gdy wszyscy superbohaterowie stają do walki przeciwko sobie, on nasłał na siebie cenionych autorów thrillerów.

Łukasz Radecki 0
Albatros 75%
13 Sty 2016

Zmuś mnie – Jack is back [recenzja]

Dziś ma premierę dwudziesty tom z Jackiem Reacherem pt. „Zmuś mnie”. Nasze wrażenia? Zgodne ze sloganem – „Jack is back”.

Łukasz Radecki 0
Albatros/UIP
09 Sty 2016

Jack Reacher – powieść po powieści

Jack Reacher to bohater jednej z najpopularniejszych serii sensacyjnych na świecie. Do tej pory ukazało się dziewiętnaście tomów opisujących przygody tej niezwykłej postaci, wkrótce będzie miała premierę dwudziesta odsłona. Z tej okazji przypominamy cykl, który uczynił Lee Childa jednym z najsłynniejszych współczesnych autorów thillerów.

Łukasz Radecki 1
Albatros 60%
12 Lut 2015

Sprawa osobista

Z powieściami Lee Childa mam trochę jak z płytami Lennego Kravitza. Dostaję do ręki nową i nagle orientuję się, że w recenzji sprzed dwóch, czy trzech lat wystarczy podmienić tytuły a reszta treści pasuje idealnie.

Robert Ziębiński 0