wieczny-3 65%
15 Lis 2016

Wieczny Batman # 3 – A jednak można [recenzja]

Po słabiutkim drugim tomie do tygodnika Snydera zebranego w trzech woluminach podchodziłem w bardzo mieszanymi uczuciami. Przeważały głównie te negatywne, bo poprzednia część „Wiecznego Batmana” nie obroniła się nawet klimatem. Ku memu zaskoczeniu, ekipa z DC zebrała na finał całkiem sporo sił i postawiła serię na nogi.

Hubert Sosnowski 0
Egmont 45%
30 Cze 2016

Wieczny Batman #2 – Ofiara wiecznego pośpiechu [recenzja]

Pierwszy tom „Wiecznego Batmana” wspominam jako niedoskonały, ale sympatyczny eksperyment. Był ciekawym projektem Snydera i jego drużyny, udowadniającym, że na tempo też można tworzyć przyzwoity komiks. Poprzednio jakoś się to wszystko trzymało, teraz – pękło w szwach.

Hubert Sosnowski 0
Wieczny Batman 60%
20 Kwi 2016

Wieczny Batman #1 – Syndrom komputerowej serii Arkham [recenzja]

Ciekawe pomysły zamknięte w opasłym tomiszczu. Zastęp twórców pod batutą Scotta Snydera. Intensywny proces wydawniczy. Historie i rysunki bardzo różnej jakości. Oto „Wieczny Batman” w dużym skrócie.

Hubert Sosnowski 0
Egmont 55%
19 Sty 2016

Batman #6: Cmentarna szychta – warto i nie warto [recenzja]

Najnowszy tom przygód Batmana z Nowego DC Comics to zbiór luźnych i niepowiązanych ze sobą opowieści, będących prequelami, sidequelami i epilogami do dotychczas wydanych albumów.

Paweł Deptuch 2
Egmont 50%
10 Mar 2015

Szpon #2: Upadek Sów [recenzja]

Drugi tom „Szpona” to żadne zaskoczenie. Podobnie jak „Utrapienie Sów”, tak i „Upadek Sów” jest nastawionym na bezpretensjonalną akcję czytadłem, o fabule którego zapomina się jeszcze w trakcie jego lektury.

Paweł Deptuch 0
Egmont 50%
28 Lis 2014

Szpon #1: Utrapienie Sów [recenzja]

W ramach Nowego DC Comics, na łamach serii „Batman” Scott Snyder stworzył mitologię Trybunału Sów, która szybko zapisała się złotymi zgłoskami w historii przygód Mrocznego Rycerza. Przyszedł więc czas na odcięcie kuponów.

Paweł Deptuch 0
Egmont 70%
06 Gru 2013

Batman. Detective Comics #2: Techniki Zastraszania [recenzja]

Drugi po „Obliczach śmierci”, tom przygód Zamaskowanego Krzyżowca, to kolejna ciekawa propozycja DC dla fanów komiksu. Album zawiera jedną, dłuższą opowieść podzieloną na trzy części zatytułowaną „Na Krawędzi” autorstwa  Tony’ego S. Daniela (słynącego głównie z serii dla Image Comics pt. „The Tenth”) oraz kilka wyśmienitych  pojedynczych historii napisanych przez rozmaitych artystów. To właśnie te historie stanowią właśnie o prawdziwej wartości albumu.  Wśród nich znajdują się istne perełki tak pod względem graficznym jak i scenariuszowym. Najlepszym tego przykładem to historie narysowane przez wybitnie zdolnego Szymona Kudrańskiego w odcinku pt. „Two Face: Witajcie po Ciemnej Stronie”, w której były prokurator Gotham, Harvey Dent, obecnie o dwoistej moralności Two Face, trafia w ręce

Daniel Podolak 0