SQN 60%
09 Lis 2015

The Walking Dead: Zejście – solidna dawka survivalowej makabry [recenzja]

Świat „The Walking Dead” to obecnie, oprócz będącego jego podstawą komiksu Roberta Kirkmana, także dwa seriale, książki, gry komputerowe, figurki, słowem franczyza pełną gębą. „Zejście” to już piąta powieść z uniwersum, ponownie skupiająca się na społeczności Woodbury i opowiadająca o wydarzeniach po wielkiej bitwie z zamieszkującą opuszczone więzienie grupą Ricka Grimesa.

Tomasz Miecznikowski 0
SQN
24 Sie 2015

The Walking Dead: Zejście [patronat]

Autor: Jay Bonansinga Wydawca: SQN Data wydania: 9 września 2015

REDAKCJA 0
SQN 80%
07 Sty 2015

The Walking Dead: Upadek Gubernatora cz.1-2 [recenzja]

Tragiczna opowieść o psychopacie, który stanął na czele utopijnego społeczeństwa w świecie „The Walking Dead”, przeradzając życie ocalałych po apokalipsie zombie ludzi w koszmar, wreszcie dobiega końca. W wielkim stylu i z przytupem.

Łukasz Radecki 0
SQN 70%
16 Paź 2013

The Walking Dead: Narodziny Gubernatora [recenzja]

Mieszanie w nieznanej przeszłości popularnych postaci jest niebezpieczne i często prowadzi do katastrofy, bowiem odbiorcy nieznane wątki dopowiadają sobie sami, a w ich wyobraźni bohaterowie żyją własnym życiem. Trudno w takiej sytuacji sprostać oczekiwaniom każdego czytelnika, tak więc przed autorem stoi ogromne wyzwanie, któremu nie jest zazwyczaj w staniesprostać. Niech za przykład posłuży historia Wolverina, który przez dekady był najbardziej tajemniczą komiksową postacią, a w momencie opublikowania jego Originu czytelnicy sypali gromy z nieba i wyklinali twórców za niegodne traktowanie. Wolverine został odarty ze swego najważniejszego przymiotu, a czytelnicy podzielili się na dwa obozy, które akceptują taki stan rzeczy i go negują. Owszem, po jakimś czasie kontrowersje się rozmyły, ale

Paweł Deptuch 0