Kiss + Elton John
09 Sty 2016

Codzienne życie gwiazd rocka [galeria]

David Bowie z wąsami? Lemmy z kubkiem coli? Bob Marley rozśmieszający Micka Jaggera… Historia rocka wypełniona jest miliardami zdjęć gwiazd. My wybraliśmy te, które poza sylwetkami wielkich, uchwyciły niezwykłe momenty w ich życiach i karierach. A czasami bezczelnie obiektyw podpatrzył ich a imprezach :)

REDAKCJA 0
The Beatles - Yesterday and Today
17 Lip 2015

Skandaliczne i zakazane okładki albumów muzycznych [galeria NSFW]

Cycki, genitalia, krew, flaki, seks ze zwierzętami, jeden biedny szczur i wiele innych. Tymi tematami szokowali twórcy muzyki na okładkach swoich płyt.  

Paweł Deptuch 0
People, Hell And Angels, Jimi Hendrix, Sony Music
27 Mar 2013

People, Hell And Angels – Jimi Hendrix

People, Hell And Angels, Jimi Hendrix, Sony Music No dobra, może nie do końca mamy tu do czynienia z „dwunastoma niepublikowanymi wcześniej nagraniami Jimiego Hendrixa”, jak szumnie tę płytę zapowiadano, ale nie zmienia to faktu, że „People, Hell And Angels” to album po brzegi wypełniony genialnymi gitarowymi zagrywkami. Kto interesował się wydawanymi do tej pory pośmiertnymi zbiorami utworów artysty, ten większość utworów z „People, Hell And Angels” po prostu musi znać – choć zazwyczaj w nieco zmienionej formie, wykonywanych z towarzyszeniem innych muzyków. Pozwolę sobie jednak stwierdzić, że zaprezentowane tutaj wersje takich kompozycji „Earth Blues”, „Somewhere”, „Hear My Train A Comin’” czy „Izabella” mogą spokojnie konkurować z ich najlepszymi wcześniejszymi

Bartek Paszylk 0