Egmont 65%
29 Sty 2016

Lil i Put #2: Chodu!!! – idą w dobrym kierunku [recenzja]

Fantazyjne małoludy, Lil i Put, bohaterowie albumu, który zdobył nagrodę w pierwszej edycji konkursu im. Janusza Christy, powracają w drugiej części swoich zwariowanych przygód. I według przykazań rasowego sequela są one jeszcze większe, intensywniejsze i bardziej spektakularne.

Paweł Deptuch 0
Egmont 75%
23 Sty 2016

Niezła draka, Drapak! #1: Puść to jeszcze raz – superbohater dla dzieci [recenzja]

Rynek komiksu superbohaterskiego w Polsce jeszcze nigdy nie miał się tak dobrze. Oprócz ogromu propozycji z USA, na powierzchnię wypływa coraz więcej rodzimych, zakorzenionych w naszej kulturze herosów, a także małe perełki z Japonii. Wciąż jednak w tym temacie brakuje propozycji dla znacznie młodszych czytelników, ale album “Niezła draka, Drapak!” próbuje wypełnić tę niszę.

Paweł Deptuch 0
Egmont 70%
15 Sty 2016

Malutki lisek i wielki dzik #1: Tam – o sile przyjaźni [recenzja]

Druga edycja konkursu im. Janusza Christy zaowocowała kolejnym bardzo dobrym komiksem dla młodszych czytelników. „Malutki lisek i wielki dzik” Bereniki Kołomyckiej to pięknie namalowana i pouczająca opowieść o przyjaźni.

Paweł Deptuch 0
Egmont 60%
21 Lis 2014

Wszystko będzie dobrze [recenzja]

January N. Misiak podjął się trudnego i niewdzięcznego tematu jakim są rozwody i niestety nie wyszedł z tego starcia obronną ręką.

Paweł Deptuch 0
Egmont 70%
18 Lis 2014

Kubatu: I tak nie uwierzysz [recenzja]

W życiu każdego dziecka przychodzi taka chwila, gdy zdaje sobie sprawę, że jest już za duże do pewnych zabawek i postanawia się ich pozbyć. 

Paweł Deptuch 0
Egmont 60%
28 Paź 2014

Rysiek i Królik #1: W szortach [recenzja]

Kolejny tytuł nagrodzony w konkursie im. Janusza Christy na komiks dla dzieci nie zawodzi i pozostawia miłe uczucie satysfakcji.

Paweł Deptuch 0
Egmont 60%
22 Paź 2014

Lil i Put #1: Jak przelać kota do kieliszka [recenzja]

Komiksów dla dzieci jest u nas jak na lekarstwo. Ostatnimi czasy jednak ta tendencja zaczyna się zmieniać, a z nową ofertą dla młodszych czytelników wyszedł ostatnio Egmont.

Paweł Deptuch 0