Kubusse 90%
24 Wrz 2016

Lady S #4: Zabawa w kotka i myszkę – Nieuchwytna agentka [recenzja]

Zwodzić kogoś, igrać z losem, stwarzać sytuacje niejednoznaczne… „Zabawa w kotka i myszkę” to faktycznie idealny tytuł dla czwartego albumu przygód Lady S. Bo szpiegowska gra nabiera rumieńców.

Marcin Waincetel 0
lady-s_3_okladka-1 90%
22 Wrz 2016

Lady S #3: 59° szerokości północnej – drapieżna elegancja [recenzja]

[infobox]Blondwłosa piękność, krasna i niebywale inteligentna dziewuszka znana jako Lady S, to jedna z najbardziej interesujących bohaterek – komiksowych tajnych agentek, której ojcem jest Jean Van Hamme. Album „59° szerokości północnej” jest na to niezbitym dowodem.[/infobox]
Marcin Waincetel 0
Kubusse 60%
29 Kwi 2015

Epoxy [recenzja] [komiks] [fantasy]

Jean Van Hamme, obecnie określany mianem „Midasa komiksu europejskiego”, twórca m.in. takich serii jak „Thorgal”, „XIII” czy „Largo Winch”, nie od razu stał się uznanym i cenionym scenarzystą komiksów. Jego debiutancki album „Epoxy” świetnie ukazuje początek drogi jaką musiał przebyć by zapewnić sobie niezależność i sławę.

Paweł Deptuch 0
Kubusse 65%
27 Kwi 2015

Lady S #1: Na zdorowje, Szaniuszka [recenzja]

Tęskniliście za twórczością Jeana Van Hamme’a?  No bo przecież i „Thorgala” i „XIII” tworzą już inni scenarzyści, a seria o Largo Winchu jakoś nie ma szczęścia na polskim rynku. Na szczęście w grze pojawił się nowy wydawca. I tak, za sprawą Kubusse dostajemy z miejsca dwa albumy Belga. Debiutancką „Epoxy” i sensacyjno-przygodową serię „Lady S”.

Tomasz Miecznikowski 0