Lego Mad Max DB
04 Cze 2016

Postapokaliptyczny świat w LEGO Mad Max [galeria]

Żaden popkulturalny fenomen nie jest kompletny, dopóki nie zostanie uwieczniony w formie klocków LEGO. Dzięki budowniczemu Lego Willowi również „Mad Max” doczekał się miniaturowej, plastikowej wersji. Poniżej wybór zdjęć pojazdów i scen zaczerpniętych ze wszystkich części serii George’a Millera.

Paweł Deptuch 0
LEGO Star Wars Gwiezdny Niszczyciel - Doomhandle 00
06 Maj 2016

Star Wars: Olbrzymi Gwiezdny Niszczyciel z klocków LEGO [galeria]

Różne są fiksacje, ale te łączące fascynację klockami LEGO i Gwiezdnymi Wojnami należą do najsympatyczniejszych.

Paweł Deptuch 0
Cthulhu LEGO DB
01 Lut 2016

Mity Cthulhu zaklęte w klockach LEGO [galeria]

LEGO co prawda jeszcze nie zainteresowało się bogatym światem mitów Cthulhu wymyślnym przez H.P. Lovecrafta, ale kreatywni miłośnicy zarówno klocków jak i kosmicznej grozy, sami zapełniają tę niszę. Poniżej kilka scen z prozy Samotnika z Providence wykonanych przez utalentowanych budowniczych.

Paweł Deptuch 0
Lego
18 Gru 2015

Zdobądź zestaw LEGO Star Wars [konkurs]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z firmą LEGO. Do rozdania mamy osiem zestawów Lego Star Wars 75099 Rey’s Speeder.

REDAKCJA 2
foto. Techinsider
17 Gru 2015

Star Wars – poczuj Przebudzenie Mocy w klockach LEGO

Galaktyczna przygoda w świecie LEGO® Star Wars™ trwa! Polska premiera kinowa najnowszego odcinka kultowej sagi filmowej o walce dobra ze złem juz jutro, a pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie pod dowództwem nowego pojazdu Sokół Millennium™ już wylądowały nowe modele LEGO® Star Wars™ inspirowane oryginalnymi statkami kosmicznymi z najnowszego epizodu „Gwiezdne wojny™: Przebudzenie mocy”.

REDAKCJA 0
06 Lut 2014

LEGO® PRZYGODA

    LEGO® PRZYGODA (LEGO® The Movie) Reż. Phil Lord i Chris Miller. Wyk. Morgan Freeman, Liam Neeson, Elizabeth Banks USA 2014 (Warner) Miałem napisać tekst o klockach LEGO, ale kiedy przeczytałem w „Polityce” tekst Jarka Szubrychta uznałem, że nie ma to większego sensu. Musiałbym tylko powielić większość tych samych tez. Ale nie znaczy to wcale, że o LEGO pisać nie będziemy. Przeciwnie. W końcu nie często do kin trafia film, który jest nie tylko nudnym lokowaniem produktu, ale i zgrabną sympatyczną rozrywką dla całej rodziny. I to także dla takiej, która za klockami nie przepada. A takie właśnie jest „LEGO® Przygoda”.     Emmet to przeciętny klocek. Nie ma

Robert Ziębiński 0