macde in usa 05-16
29 Lut 2016

Made in USA: Przegląd komiksów (XXVII) – maj 2016

Jak co miesiąc prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na maj 2016 r.

Paweł Deptuch 0
Heavy Metal
31 Sty 2016

Made in USA: przegląd komiksów (XXVI) – kwiecień 2016

Jak co miesiąc prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na kwiecień 2016 r.

Paweł Deptuch 2
Image Comics
01 Sty 2016

Made in USA: przegląd komiksów (XXV) – marzec 2016

Jak co miesiąc prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na marzec 2016 r.

Paweł Deptuch 0
Dark Horse Comics
30 Lis 2015

Made in USA: przegląd komiksów (XXIV) – luty 2016

Jak co miesiąc prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na luty 2016 r.

Paweł Deptuch 0
Dark Horse Comics
31 Paź 2015

Made in USA: przegląd komiksów (XXIII) – styczeń 2016

Jak co miesiąc prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na styczeń 2016 r.

Paweł Deptuch 0
Image Comics
30 Wrz 2015

Made in USA: Przegląd komiksów (XXII) – grudzień 2015

Jak co miesiąc prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na grudzień 2015 r.

Paweł Deptuch 0
Storm King Productions
31 Sie 2015

Made in USA: Przegląd komiksów (XXI) – listopad 2015

Jak co miesiąc prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na listopad 2015 r.

Paweł Deptuch 0
Dark Horse Comics
31 Lip 2015

Made In USA: Przegląd komiksów (XX) – październik 2015

Jak co miesiąc prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na październik 2015 r.

Paweł Deptuch 0
IDW Publishing
30 Cze 2015

Made In USA: Przegląd komiksów (XIX) – wrzesień 2015

Jak co miesiąc prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na wrzesień 2015 r.

Paweł Deptuch 0
Dark Horse Comics
31 Maj 2015

Made In USA: Przegląd komiksów (XVIII)

Jak co miesiąc prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na sierpień 2015 r. Kolekcjonerom szczególnej uwadze polecamy drugą edycję Bombshellowych okładek od DC, które przyozdobią kilkanaście zeszytów różnych serii.

Paweł Deptuch 0
Dark Horse Comics / Adam Hughes
30 Kwi 2015

Made in USA: Przegląd komiksów (XVII)

Jak co miesiąc prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na lipiec 2015 r. Szczególnej uwadze polecam wariantowe okładki z IDW Publishing wzorowane na magazynach grozy wydawanych przez EC Comics: Tales from the Crypt, Vault of Horror, Crime SuspenStories, Weird Science i innych.

Paweł Deptuch 0
Image Comics
31 Mar 2015

Made in USA: przegląd komiksów (XVI)

Jak co miesiąc polecamy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na czerwiec 2015 r.!

Paweł Deptuch 0
Dark Horse Comics
28 Lut 2015

Made in USA: przegląd komiksów (XV)

Jak co miesiąc polecamy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów z amerykańskiego rynku, które tym razem zostały zapowiedziane na maj 2015 r.!   Fight Club 2 #1. Scenariusz: Chuck Palahniuk. Rysunki: Cameron Stewart. Dark Horse Comics. Sprawdź w Atom Comics Dziesięć lat temu Tyler Durden zniknął… Ale niektórzy zmyśleni przyjaciele nie odchodzą nigdy… Tak jest, po prawie dwudziestu latach Chuck Palahniuk zdecydował się dopisać ciąg dalszy swojej debiutanckiej powieści, która szerokim echem odbiła się zarówno w świecie literatury jak i filmu. „Fight Club” był bezkompromisową, prawdziwie brudną historią, która niczym pocisk trafił do wyobraźni. Czy w kontynuacji autorowi uda się pozostać świeżym, równie dosadnym  i poeksperymentować z warstwą formalno-językową? Mam

Paweł Deptuch 0
Dark Horse Comics
31 Sty 2015

MADE IN USA: PRZEGLĄD KOMIKSÓW (XIV)

Jak co miesiąc polecamy kilka najciekawszych naszym zdaniem komiksowych tytułów, które tym razem zostały zapowiedziane na kwiecień 2015! Oprócz poniższych pozycji zwróćcie też uwagę na komiksy Marvela sygnowane mianem „True Believers” – są to pierwsze zeszyty popularnych serii, jak np. „Marvel Zombies”, „Powes”, „House of M” oferowane w cenie JEDNEGO DOLARA.  

Paweł Deptuch 0
IDW Publishing
31 Gru 2014

Made In USA: przegląd komiksów (XIII)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego. Są to naszym zdaniem najciekawsze i wzbudzające spore zainteresowanie tytuły zapowiedziane przez tych większych, jak i mniejszych edytorów. Dzięki zestawieniu macie okazję zaznajomić się nie tylko z bieżącą ofertą, ale również te najbardziej interesujące was tytuły nabyć za pośrednictwem naszego partnera – Atom Comics. Polecamy zatem kilka najciekawszych naszym zdaniem tytułów, które zostały zapowiedziane na luty 2015! Zwróćcie szczególną uwagę na marcowe warianty okładkowe tytułów z DC Comics, które są wzorowane na plakatach klasycznych i kultowych filmów.

Paweł Deptuch 0
Image Comics
30 Lis 2014

Made In USA: przegląd komiksów (XII)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego. Są to naszym zdaniem najciekawsze i wzbudzające spore zainteresowanie tytuły zapowiedziane przez tych większych, jak i mniejszych edytorów. Dzięki zestawieniu macie okazję zaznajomić się nie tylko z bieżącą ofertą, ale również te najbardziej interesujące was tytuły nabyć za pośrednictwem naszego partnera – Atom Comics. Polecamy zatem kilka najciekawszych naszym zdaniem tytułów, które zostały zapowiedziane na luty 2015!

Paweł Deptuch 0
Image Comics
31 Paź 2014

Made In USA: przegląd komiksów (XI)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego. Są to naszym zdaniem najciekawsze i wzbudzające spore zainteresowanie tytuły zapowiedziane przez tych większych, jak i mniejszych edytorów. Dzięki zestawieniu macie okazję zaznajomić się nie tylko z bieżącą ofertą, ale również te najbardziej interesujące was tytuły nabyć za pośrednictwem naszego partnera – Atom Comics. Polecamy zatem kilka najciekawszych naszym zdaniem tytułów, które zostały zapowiedziane na styczeń 2015!

Paweł Deptuch 0
Dark Horse Comics
30 Wrz 2014

Made In USA: przegląd komiksów (X)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego. Są to naszym zdaniem najciekawsze i wzbudzające spore zainteresowanie tytuły zapowiedziane przez tych większych, jak i mniejszych edytorów. Dzięki zestawieniu macie okazję zaznajomić się nie tylko z bieżącą ofertą, ale również te najbardziej interesujące was tytuły nabyć za pośrednictwem naszego partnera – Atom Comics. Polecamy zatem kilka najciekawszych naszym zdaniem tytułów, które zostały zapowiedziane na grudzień tego roku!

Paweł Deptuch 0
Thisisinfamous.com
27 Sie 2014

Made In USA: przegląd komiksów (IX)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego. Są to naszym zdaniem najciekawsze i wzbudzające spore zainteresowanie tytuły zapowiedziane przez tych większych, jak i mniejszych edytorów. Dzięki zestawieniu macie okazję zaznajomić się nie tylko z bieżącą ofertą, ale również te najbardziej interesujące was tytuły nabyć za pośrednictwem naszego partnera – Atom Comics. Polecamy zatem kilka najciekawszych naszym zdaniem tytułów, które zostały zapowiedziane na listopad tego roku!   Gotham by Midnight #1. Scenariusz: Ray Fawkes. Rysunki: Ben Templesmith. DC Comics. Sprawdź w Atom Comics Wprowadzania zmian w uniwersum Mrocznego Rycerza ciąg dalszy. Tym razem twórcy spróbują

Paweł Deptuch 0
Thisisinfamous.com
30 Lip 2014

Made In USA: przegląd komiksów (VIII)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego. Są to naszym zdaniem najciekawsze i wzbudzające spore zainteresowanie tytuły zapowiedziane przez tych większych, jak i mniejszych edytorów. Dzięki zestawieniu macie okazję zaznajomić się nie tylko z bieżącą ofertą, ale również te najbardziej interesujące was tytuły nabyć za pośrednictwem naszego partnera – Atom Comics. Polecamy zatem kilka najciekawszych naszym zdaniem tytułów, które zostały zapowiedziane na październik tego roku!   Edward Scissorhands #1. Scenariusz: Kate Leth. Rysunki: Drew Rausch. IDW Publishing. Sprawdź w Atom Comics Jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów wyobraźni Tima Burtona po raz pierwszy trafi na

Paweł Deptuch 0
Thisisinfamous.com
30 Cze 2014

Made In USA: przegląd komiksów (VII)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego. Są to naszym zdaniem najciekawsze i wzbudzające spore zainteresowanie tytuły zapowiedziane przez tych większych, jak i mniejszych edytorów. Dzięki zestawieniu macie okazję zaznajomić się nie tylko z bieżącą ofertą, ale również te najbardziej interesujące was tytuły nabyć za pośrednictwem naszego partnera – Atom Comics. Polecamy zatem kilka najciekawszych naszym zdaniem tytułów, które zostały zapowiedziane na wrzesień tego roku!   Terminator Salvation vol.1. Scenariusz: J. Michael Straczynski. Rysunki: Pete Woods. Dark Horse Comics. Sprawdź w Atom Comics Jego kariera pod szyldem Marvela nieco już przyblakła, ale odzyskuje nowy

Paweł Deptuch 0
Thisisinfamous.com
31 Maj 2014

Made In USA: przegląd komiksów (VI)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego. Są to naszym zdaniem najciekawsze i wzbudzające spore zainteresowanie tytuły zapowiedziane przez tych większych, jak i mniejszych edytorów. Dzięki zestawieniu macie okazję zaznajomić się nie tylko z bieżącą ofertą, ale również te najbardziej interesujące was tytuły nabyć za pośrednictwem naszego partnera – Atom Comics. Polecamy zatem kilka najciekawszych naszym zdaniem tytułów, które zostały zapowiedziane na sierpień tego roku! 13 Coins #1. Scenariusz: Martin Brennan, Michael B. Jackson. Rysunki: Simon Bisley. Titan Comics. Sprawdź w Atom Comics Najnowsza seria ilustrowana przez Simona Bisley’a, która kilka miesięcy temu wystartowała

Paweł Deptuch 0
Thisisinfamous.com
02 Maj 2014

Made In USA: przegląd komiksów (V)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego. Są to naszym zdaniem najciekawsze i wzbudzające spore zainteresowanie tytuły zapowiedziane przez tych większych, jak i mniejszych edytorów. Dzięki zestawieniu macie okazję zaznajomić się nie tylko z bieżącą ofertą, ale również te najbardziej interesujące was tytuły nabyć za pośrednictwem naszego partnera – Atom Comics. Polecamy zatem kilka najciekawszych naszym zdaniem tytułów, które ukażą się już w lipcu tego roku!   Army of Darkness: Ash Gets Hitched #1. Scenariusz: Steve Niles. Rysunki: Nacho Tenorio. Dynamite Enterteinment. Sprawdź w Atom Comics Stało się! Największe ciacho po obu stronach Atlantyku

Paweł Deptuch 0
Thisisinfamous.com
24 Mar 2014

Made In USA: przegląd komiksów (IV)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego. Są to naszym zdaniem najciekawsze i wzbudzające spore zainteresowanie tytuły zapowiedziane przez tych większych, jak i mniejszych edytorów. Dzięki zestawieniu macie okazję zaznajomić się nie tylko z bieżącą ofertą, ale również te najbardziej interesujące was tytuły nabyć za pośrednictwem naszego partnera – Atom Comics. W czerwcowym preorderze szczególną uwagę polecamy zwrócić na zapowiedzi DC, w których wszystkie zeszyty z numerem #32 otrzymają wariantowe okładki tematyczne, których motywem przewodnim będą seksbomby lat 40-50. Polecamy!   Darkness: Close your eyes. Scenariusz: Ales Kot. Rysunki: Marek Oleksicki. Image Comics. Sprawdź

Paweł Deptuch 0
Thisisinfamous.com
23 Lut 2014

Made In USA: przegląd komiksów (III)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego – tym razem tytułów, które zostały zapowiedziane na maj. Zapraszamy!   RoboCop vs Terminator HC. Scenariusz: Frank Miller. Rysunki: Walter Simonson. Dark Horse Comics. Sprawdź w Atom Comics Po ponad dwudziestu latach Dark Horse zdecydowało się wznowić klasyczny crossover Frank Millera, w którym RoboCop staje się iskrą obdarzającą Skynet świadomością i bezpośrednio przyczynia się do buntu maszyn i zagłady ludzkości. Twarda oprawa, zupełnie nowe kolory i całkiem dobra historia zachowująca szacunek do obu uniwersów. Więcej o tym komiksie pisaliśmy tutaj. Sakai Project HC 30 Years of Usagi

Paweł Deptuch 0
Thisisinfamous.com
28 Sty 2014

Made In USA: przegląd komiksów (II)

Korzystając z dobrodziejstw globalnej wioski i coraz łatwiejszego, zdalnego dostępu do wszelkich dóbr kultury zapraszamy do comiesięcznego przeglądu komiksowych zapowiedzi z rynku amerykańskiego – tym razem tytułów, które zostały zapowiedziane na kwiecień. W tej odsłonie, podobnie jak poprzednio, znajdują się dwa polskie akcenty. Zapraszamy.   Toshiro. Scenariusz: Jai Nitz, Janusz Pawlak. Rysunki: Janusz Pawlak. Dark Horse Comics. Sprawdź w Atom Comics Debiut na amerykańskim rynku polskiego twórcy, Janusza Pawlaka, który dotąd ukrywał się pod pseudonimem Clarence Weatherspoon. Nasz wywiad na temat tej publikacji możecie przeczytać tutaj. Mechaniczny samuraj Toshiro, wraz ze sławnym poszukiwaczem przygód, Quicksilver Bobem, musi stawić czoło hordom zombie przywołanym przez meduzę spoza naszej rzeczywistości. Steampunk, wiktoriańska Anglia,

Paweł Deptuch 0