Czarna Owca 70%
02 Lut 2016

A kysz, zjawo nieczysta – Charlie Mortdecai kontra czarna magia [recenzja]

“A kysz, zjawo nieczysta” Bonfiglioliego zamyka kryminalną trylogię o Charlliem Mortdecaiu. Szkoda tylko, że w tak ponurym i mało optymistycznym nastroju.

Paweł Deptuch 0
Czarna Owca 80%
22 Lip 2015

Mam cię na muszce – tchórz i pijak, Charlie Mortdecai [recenzja]

Charlie Mortdecai – miły, bogaty, tchórzliwy, niestroniący od wszelkich rozrywek marszand, który macza palce w działalności przestępczej, żeby zapomnieć o hemoroidach – powraca w drugim tomie swoich przezabawnych i niebezpiecznych przygód.

Paweł Deptuch 0
Bukowy Las 80%
02 Cze 2015

Wszystkiego, co ważne, dowiedziałem się od Monty Pythona

„Wszystkiego, co ważne, dowiedziałem się od Monty Pythona” to dzieło, które powinien przeczytać każdy wielbiciel słynnej brytyjskiej grupy. No, chyba, że zaopatrzył się w najbardziej luksusowe wydanie książki, które nie tylko czyta się samo, ale do tego zawiera darmowe bilety do spa i przycisk samozniszczenia.

Bartek Paszylk 0
Python Films
27 Mar 2015

„Jabberwocky” czyli kłamstwo o wydalaniu

-To bardzo dobry film – mówi Kierownik i zaraz dodaje – po raz pierwszy widziałem, jak ktoś na filmie sra właśnie tam, w „Jabberwocky”.

Łukasz Orbitowski 0
aw.com
25 Mar 2015

Michael Palin: w poszukiwaniu utraconej prawdy

O tym czym jest prawda, pisaniu powieści, poprawności politycznej, „Sensie życia” i tym, że świat to miejsce, które kompletnie oszalało, opowiada Michael Palin.

Robert Ziębiński 0
Justine Walpole
09 Paź 2013

Michael Palin: Ani słowa o Monty Pythonie

Michael Palin – jeden z założycieli legendarnego Latającego Cyrku Monty Pythona  opowiada nam: nie o kinie czy skeczach a o współczesności, telefonach komórkowych i ciężkim życiu listonosza.

Robert Ziębiński 0