WB
08 Kwi 2016

Życie po klapie – filmowcy, którzy podnieśli się po upadku

Ich kariery już wisiały na włosku. Już pakowali się do domu z podkulonym ogonem, bo ostatnia produkcja nie wypaliła. Życie bywa jednak przewrotne. Prezentujemy zestawienie kilku farciarzy, którzy obeszli swój upadek bocznymi drzwiami lub dostali drugą szansę i należycie ją wykorzystali.

Hubert Sosnowski 0
howl-poster (1) 65%
28 Lis 2015

Howl – wilkołaki kontra pociąg [recenzja]

Drugi film speca od efektów specjalnych Paula Hyetta, który pracował przy takich produkcjach jak „Zejście”, „Demony DaVinci”, „Kobieta w czerni” czy „Tożsamość”.

Robert Ziębiński 0
christmas horror story i tales of halloween 85%
22 Paź 2015

A Christmas Horror Story / Tales of Halloween – strasznie przyjemne antologie [recenzja]

W Boże Narodzenie najbardziej zajętą istotą jest oczywiście święty Mikołaj. Ale kiedy w jego siedzibie, hen za biegunem północnym, do tej pory pomocne i usłużne elfy zaczną jeden po drugim zamieniać się w krwiożercze zombie, nie będzie to zwiastować białych, spokojnych świąt. Na domowe zacisze i ciepłą wigilijną kolację nie ma co liczyć także pewne małżeństwo. Ich synek zaczął bardzo dziwnie się zachowywać… Zamknięci w starej szkole uczniowie również nie będą się dobrze bawić, podobnie jak pewna rodzina, która wyruszyła na święta do ciotki. Cztery zupełnie różne historie, trójka reżyserów i ikona kina SF, czyli William Shatner w roli radiowego narratora. Oto przepis na sukces „A Christmas Horror Story”. Sukces,

Robert Ziębiński 0