Amazon 75%
23 Sie 2016

Jean-Claude Van Johnson 01×01- weteran w formie [recenzja]

Scena, w której kelner z hipsterskiej restauracji nie może poznać klienta – dawnego gwiazdora kina akcji – prowokuje do zadania pytania o to, jak bardzo zmienił się Jean-Claude Van Damme. Aktorsko, nie fizycznie.

Marcin Waincetel 1
DC Entertainment
01 Sie 2016

Nie tylko Legion samobójców – filmowe drużyny wyrzutków

Lada moment na ekrany kin wchodzi wyczekiwane „Suicide Squad” z Margott Robbie i Willem Smithem na pokładzie. Głównym atutem filmu jest fakt, że opowiada o drużynie wyrzutków i kryminalistów. To bardzo nośna formuła – i nie po raz pierwszy wykorzystana w filmie. Przypomnijmy najciekawsze ekipy outsiderów w historii tego medium.

Hubert Sosnowski 0
Death-House
09 Lut 2016

Death House, czyli Niezniszczalni w oparach horroru

Powstały już wersje z emerytami („The Dependables”), kobietami („Mercenaries”) i Afrykańczykami („Operation Kakongoliro!”), a teraz przyszedł czas na zebranie kultowych aktorów kina grozy.

Paweł Deptuch 0
Wakaliwood
07 Sty 2016

Afrykańscy „Niezniszczalni”, czyli Wakaliwood atakuje!

Prosto z Czarnego Lądu nadchodzą afrykańscy „Niezniszczalni”! W serialu „Sense8” mogliśmy zobaczyć, że Afrykanie kochają oglądać kino gatunkowe. Dzięki Wakaliwood możemy się przekonać, że również kochają je robić.

Tomasz Miecznikowski 0
Stuffpoint
06 Mar 2015

Niezniszczalny Chuck Norris

„Ja nie inicjuję agresji. Ja biorę odwet.” – Chuck Norris   Król ekranu jest tylko jeden. Przyszedł na świat w 1940 roku, lecz broda jego nie zna siwizny od czasów, gdy prezydentem USA był Ronald Reagan. Pojedynkował się z Brucem Lee. Skopał tyłek niezliczonym złym ludziom. Jest mistrzem 6 różnych sztuk walki – w tym jednej, którą sam wymyślił. Chuck Norris nie lęka się niczego. Z wyjątkiem harcerzy gejów.

Nina Wum 0
Lionsgate 70%
31 Sty 2015

Wild Card

Jason Statham tym razem nie strzela a gra w karty, próbując raz na zawsze opuścić Las Vegas, czyli rzecz o „Wild Card” drugiej adaptacji filmowej powieści Williama Goldmana. 

Robert Ziębiński 0
star-wars-han-solo-harrison-ford
20 Sie 2013

Harrison Ford – zwykły hollywoodzki bohater

W trzeciej odsłonie „Niezniszczalnych” zastąpił Bruce’a Willisa. Znów pojawi się w „Gwiezdnych wojnach” i „Łowcy androidów”.  Stolarz, który został się super gwiazdą. Harrison Ford, choć ma już siedemdziesiąt dwa lata na karku, nie rezygnuje z kina i bycia (obecnie łysym) herosem.

Robert Ziębiński 0