Disney
21 Gru 2015

Dredy Jacka Sparrowa – ranking filmowych wpadek

Błędy zdarzają się najlepszym. Pomyłki, źle rozstawione rekwizyty, które zmieniają położenie między ujęciami. Zdarza się. Prezentujemy Wam najciekawsze pomyłki ze znanych filmów.

Hubert Sosnowski 0
Capitol Records
12 Gru 2015

Frank Sinatra – Ojciec chrzestny popkultury

Jego muzyki słuchały miliony. Jego role filmowe to majstersztyk. Na 12 grudnia przypadłyby setne urodziny Franka Sinatry – człowieka, który niemal w pojedynkę zbudował fundamenty pod to, co dziś nazywamy popkulturą.

Hubert Sosnowski 0
Lionsgate
20 Paź 2015

Seks, mafia i szatan – cała prawda o Watykanie

Watykan – najmniejsze państwo świata to zarazem największa kopalnia tajemnic i spisków. To w Stolicy Piotrowej wiedzą wszystko o przyjściu na świat antychrysta, to tam mafia pierze pieniądze i tam lepiej nie wychylać się ze swoimi poglądami jeśli chce się dłużej porządzić. Tak przynajmniej twierdzi popkultura.

Robert Ziębiński 0
cbgb1 kopia
24 Wrz 2015

PRZEZ STANY POPŚWIADOMOŚCI – DZIENNIK POKŁADOWY (III)

Trzeciego dnia, trzeciego dnia. Powoli kształty ziemskiego tworzywa… Podróże nowojorską komunikacją miejską tak nam się spodobały, że nie chcemy robić niczego innego. Dlatego rano znowu pocięliśmy autobusem przez Jamajkę, mimo uszu puszczając wszystkie możliwe ostrzeżenia. Oczywiście nie byłem aż tak nierozsądny, żeby w drodze powrotnej wysiąść w losowym miejscu i sprawdzać, jak daleko uda mi się wejść w przecznicę, bo chociaż materiał byłby z tego fantastyczny, tak pewnie żadnego rekordu bym nie pobił, a nie o takie ‚testowane na Teklaku’ walczyłem. A rekordu bym nie pobił, bo prawie na każdym rogu ulicy stali zakapturzeni młodzieńcy, znacząc swoje terytorium. Dobrze, że mogłem to oglądać przez okna autobusu a nie z perspektywy

Radek Teklak 2
Bebelio
13 Paź 2013

Historia pop wg Dennisa Lehane’a (V) – Filmy #2

Dziś przyszła na listę filmów, które zna na pamięć.

Dennis Lehane 0