Scream Comics 70%
13 Maj 2016

Fire and Stone #1: Prometeusz – udany powrót na LV-223 [recenzja]

Opowieść “Fire and Stone”, która rozegra się na łamach pięciu albumów z udziałem Inżynierów, Obcych i Predatorów, to zupełnie nowy, fascynujący rozdział we franczyzie tworzonej przez Ridleya Scotta, Jamesa Camerona i Johna McTiernana.

Paweł Deptuch 1
Egmont 65%
03 Lut 2016

Wiedźmin: Dzieci Lisicy – Najbardziej lubimy piosenki, które znamy [recenzja]

Romansu Geralta z komiksami wydawnictwa Dark Horse ciąg dalszy. Na wyprawę ponownie zabiera nas duet Paul Tobin i Joe Querio. Jak przewodnicy wycieczki wypadli tym razem?

Hubert Sosnowski 0
Egmont 60%
26 Lis 2014

Wiedźmin: Dom ze szkła [recenzja] [komiks]

Biały Wilk podbił serca miłośników literackiej i elektronicznej rozrywki na całym świecie, teraz za sprawą Amerykanów, próbuje dotrzeć do wielbicieli komiksów.

Paweł Deptuch 0
wiedzmin-w-komiksie
05 Lis 2014

Komiksowy Wiedźmin

Wiedźmin Andrzeja Sapkowskiego to bohater, który nie tylko stał się ikoną polskiej fantastyki ale także od kilku lat pełni rolę flagowego produktu eksportowego polskiej popkultury, który zaczął żyć własnym życiem.

Paweł Deptuch 0
Dark Horse
06 Lip 2014

Alien i Predator wracają do łask [komiks]

Shane Black i Fred Dekker ogłosili niedawno, że rozpoczynają prace nad kolejną odsłoną przygód „Predatora”, a Ridley Scott w końcu zaczyna przygotowywać się do kontynuacji „Prometeusza”. W środowisku komiksowym również ostatnio zawrzało, gdyż Dark Horse, po ponad dziesięciu latach nieobecności chce przywrócić Obcego i Predatora na karty opowieści obrazkowych.

Paweł Deptuch 1
Dark Horse Comics 80%
07 Mar 2014

Witcher #1 [recenzja]

Już za dwa tygodnie do sprzedaży trafi premierowy odcinek Witchera, pięcioczęściowej miniserii wydawnictwa Dark Horse. Informacja o publikacji komiksowych przygód Wiedźmina wywołała spore zainteresowanie wśród polskich fanów. Mieliśmy już okazję przeczytać cały pierwszy zeszyt Witchera i… mamy dobre wieści!

Paweł Masłowski 0