Metal_pop
12 Cze 2016

Gwiazdy popu na heavy metalowych koszulkach [galeria]

Widząc projekty tych koszulek w tym roku nie będziecie chcieli nosić nic innego. Celine Dion, Barry White, Tom Jones czy Phil Collins jeszcze nigdy nie mieli tak wyśmienitych koszulek.

Paweł Deptuch 0
BothSides02
30 Sty 2016

Phil Collins – król kochanego kiczu

Phil Collins jest ikoną popkultury i legendą muzyki pop. Należy także do elitarnego grona trzech muzyków, którym udało się sprzedać ponad sto milionów płyt na świecie. I choć jest już na muzycznej emeryturze, to nie znaczy, że odpoczywa i nic nie robi.

Robert Ziębiński 1
Mintpress
14 Maj 2015

100 Najlepszych popowych piosenek #80-71

Oto nasza kolejna dziesiątka popowych utworów, tym razem z miejsc 80-71.

Tomasz Miecznikowski 0
19 Lip 2014

Seksowne córki bogów rocka

Rockman to ma klawe życie. Za młodu otoczony damami wybitnej urody, w wieku zaawansowanym miewa pociechę z pięknych córek. Przedstawiamy kilka z nich. Muzyk rockowy to zawód magiczny, obłożony grubą warstwą mitu. A co dopiero sławny muzyk. Ci panowie mają u płci przeciwnej powodzenie szaleńcze, często słabo powiązane z ich faktyczną atrakcyjnością. Nie dziwota, że swego czasu rękę – i przyległości – oddawały im najpiękniejsze kobiety. Dziś, gdy legendy rocka są w wieku emerytalnym świat może podziwiać ich dorosłe już, równie atrakcyjne potomstwo. Oto plejada najpiękniejszych córek sławnych ojców.   Coco Sumner Czyli Eliot Paulina Sumner. Rocznik 1990. Przedostatnia z pięciu latorośli dżentelmena, światu znanego jako Sting. Porażająca skala sławy

Nina Wum 0