TormentTidesOfNumeneraFeatured
01 Mar 2017

Dzieci Kickstartera – Najciekawsze gry, jakie powstały dzięki platformie crowdfundingowej

W chwili, kiedy czytacie te słowa, na półkach wylądował jeden z nhttp://www.dzikabanda.pl/wp-admin/post.php?post=35951&action=edit#comments-formajbardziej oczekiwanych RPGów ostatnich lat – „Torment: Tides of Numenera”. Nie powstałby, gdyby nie spektakularna kampania crowdfundingowa na serwisie Kickstarter. Nowa gra Briana Fargo i spółki nie jest jedyną produkcją, która zawdzięcza życie słynnej platformie.

Hubert Sosnowski 2
apocalypse-now
26 Sty 2017

Czas Apokalipsy nastanie na komputerach

Możliwe, że najważniejszym growym newsem, jaki dziś przeczytacie będzie fakt, że Francis Ford Coppola rusza właśnie z kampanią kickstarterową, by na ekran komputerów przenieść „Czas apokalipsy”. Brzmi jak totalny odjazd, ale rodzi też pewne obawy.

Hubert Sosnowski 0
Obsidian Entertainment 90%
10 Kwi 2015

Pillars of Eternity

Wreszcie jest. Nadszedł. Właśnie zamiata podłogi Dragon Age’m. Mass Effect skamle cichutko w narożniku, próbując zrozumieć, jak wylądował na deskach. Geralt wychodzi, twierdząc, że jest na to za stary, a w wyrku czeka czarodziejka, jedna z drugą. Ale jeszcze tu wróci. Posiwiałe Baldury, Tormenty, Icewindy i Fallouty (wraz z kuzynem z New Vegas) kiwają z uznaniem głową i ustępują młodemu wilkowi. Drodzy Czytelnicy, tak wyłania się nowy król gatunku.

Hubert Sosnowski 0