Warner Bros
20 Mar 2016

Duch, który nawiedził sielską Amerykę

„Duch” jeden z najbardziej przeklętych horrorów w historii gatunku powrócił. Tyle że w nowej wersji nie ma śladu po ataku na podstawy amerykańskiej kultury i oskarżenia wobec amerykańskiego stylu życia.

Robert Ziębiński 0
Forum Film Poland
29 Maj 2015

5 horrorów, po których baliśmy się zasnąć

W kinach nowa wersja „Ducha” kultowego horroru Tobe Hoopera, a my postanowiliśmy stworzyć z tej okazji mini podsumowanie filmów grozy, które rządziły wyobraźnią pokolenia dorastającego w latach 80. Oto pięć filmów, które nie dały nam spać. I przez którego mamy czasami dziwne pomysły na rozwiązywanie życiowych konfliktów.

Robert Ziębiński 1
Forum Film Poland
28 Maj 2015

Poltergeist – konkurs

Dzięki uprzejmości dystrybutora Forum Film Poland, mamy dla was pięć podwójnych voucherów na film „Poltergeist”, z dodatkowym bonusem w postaci pięciu soundtracków. Data pokazu: 1-4 czerwca. Miejsce: Warszawa Cinema City Arkadia. Co trzeba zrobić żeby wygrać zaproszenie? Niewiele – wystarczy poprawnie odpowiedzieć na dwa poniższe pytania i mieć odrobinę szczęścia. 1. Podaj nazwiska przynajmniej trzech aktorów, którzy byli ofiarami klątwy „Ducha” ? odp: Dominique Dunn, Julian Beck, Louis Perryman, Heather O’Rourke, Will Sampson 2. Na czyim cmentarzu wybudowano przeklęte osiedle z filmu? odp. na cmentarzu indiańskim   Odpowiedzi nadsyłacie do północy 31 maja 2015 r. na adres: dzikabanda@dzikabanda.pl Z racji tego (co nam się przytrafiło pierwszy raz!), że większość nadesłanych odpowiedzi była niepoprawna, nagrody otrzymują

REDAKCJA 0