In rock 100%
25 Maj 2016

Ramones. Hey ho, let’s go – pechowi geniusze rocka [recenzja]

Jedni z największych i najbardziej niedocenionych zespołów na scenie rockowej, Ramones, wreszcie doczekali się biografii, która dzięki wydawnictwu In Rock trafiła również na nasz rynek. Tu nie ma co silić się na górnolotne wstępy – tę historię trzeba znać.

Łukasz Radecki 0
Pulp Fiction soundtrack
25 Sty 2016

10 doskonałych ścieżek dźwiękowych

Oto dziesięć doskonale zestawionych, naszym zdaniem, ścieżek dźwiękowych. Każda z nich jest idealna, a niektóre – nawet lepsze od filmów.

Robert Ziębiński 0
Kiss + Elton John
09 Sty 2016

Codzienne życie gwiazd rocka [galeria]

David Bowie z wąsami? Lemmy z kubkiem coli? Bob Marley rozśmieszający Micka Jaggera… Historia rocka wypełniona jest miliardami zdjęć gwiazd. My wybraliśmy te, które poza sylwetkami wielkich, uchwyciły niezwykłe momenty w ich życiach i karierach. A czasami bezczelnie obiektyw podpatrzył ich a imprezach :)

REDAKCJA 0
cbgb1 kopia
24 Wrz 2015

PRZEZ STANY POPŚWIADOMOŚCI – DZIENNIK POKŁADOWY (III)

Trzeciego dnia, trzeciego dnia. Powoli kształty ziemskiego tworzywa… Podróże nowojorską komunikacją miejską tak nam się spodobały, że nie chcemy robić niczego innego. Dlatego rano znowu pocięliśmy autobusem przez Jamajkę, mimo uszu puszczając wszystkie możliwe ostrzeżenia. Oczywiście nie byłem aż tak nierozsądny, żeby w drodze powrotnej wysiąść w losowym miejscu i sprawdzać, jak daleko uda mi się wejść w przecznicę, bo chociaż materiał byłby z tego fantastyczny, tak pewnie żadnego rekordu bym nie pobił, a nie o takie ‚testowane na Teklaku’ walczyłem. A rekordu bym nie pobił, bo prawie na każdym rogu ulicy stali zakapturzeni młodzieńcy, znacząc swoje terytorium. Dobrze, że mogłem to oglądać przez okna autobusu a nie z perspektywy

Radek Teklak 2