Egmont / Mucha Comics
22 Lis 2016

Komiksowy maraton, czyli czytamy hurtowo #1

Co miesiąc na sklepowych półkach ląduje tak duża ilość komiksów, że więcej czasu zajmuje nam ich czytanie niż o nich pisanie. A zatem aby nadrobić trochę tytułów wchłaniamy je hurtowo w wielogodzinnych maratonach i tak też od czasu do czasu będziemy o nich pisać.

Paweł Deptuch 2
Egmont 40%
10 Sie 2016

Uncanny Avengers #1: Czerwony cień – cień rozczarowania [recenzja]

“Uncanny Avengers” to już trzecia na naszym rynku seria z Mścicielami w tytule, a po jej lekturze można jedynie powiedzieć, że zupełnie niepotrzebna.

Paweł Deptuch 0
Taurus Media 70%
20 Kwi 2016

Black Science #3: Niejednoznaczność wzorca – zmęczenie materiału [recenzja]

W trzecim tomie szaleńczych przygód alternautów, grupy naukowców w sposób przypadkowy przemierzających światy równoległe, mieszanka klasycznej fantastyki, czarnego humoru i grozy ustępuje pola czystej akcji.

Paweł Deptuch 0
Taurus Media 80%
13 Paź 2015

Black Science #2: Teraz, nigdzie – Nowoczesne Weird Tales [recenzja]

W metawszechświecie „Black Science” to nie magia jest czarna a potrafiąca totalnie wykręcić rzeczywistość nauka. Drugi tom opowieści jeszcze bardziej potwierdza tę reg

Paweł Deptuch 0
Hachette 75%
14 Maj 2015

Venom [recenzja]

Venom to jeden z najpopularniejszych anty-bohaterów Marvela, stworzonych w latach 90′. Wróg Spider-mana, okazjonalnie obrońca niewinnych zaskarbił sobie sympatię czytelników, dlatego nic dziwnego, że co jakiś czas wraca jak bumerang. Dzięki Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela mamy okazję zobaczyć w akcji najnowsze wcielenie kultowego badassa.

Hubert Sosnowski 0
Taurus Media 80%
26 Sty 2015

Black Science #1: Zasada nieskończonego spadania [recenzja]

Na rodzimym rynku komiksowym dzieje się coraz lepiej. Cieszy zwłaszcza pojawienie się kilku tytułów od dotychczas prawie nieobecnego w Polsce wydawnictwa Image. Po zeszłorocznej ofensywie Muchy Comics, oto w ofercie Taurus Media obok bestsellerowych „Żywych trupów” znalazła się zupełna nowość,  fantastyczno-naukowe „Black Science”.

Tomasz Miecznikowski 0