ghostbusters2016
01 Lut 2016

Nowi Pogromcy Duchów, czyli zapowiedzi najbliższych remake’ów

Że Hollywood wypsztykuje się z pomysłów – wiadomo nie od dziś. Jest jak wąż pożerający własny ogon, wypluwający kolejne remake’i. Niektóre się udają, inne – trochę mniej. Podstawowym nierozstrzygniętym pytaniem pozostaje – czy naprawdę chcemy kolejnych przeróbek?

Hubert Sosnowski 0
Monolith Video 50%
09 Gru 2015

Czego dusza zapragnie – Monty Python bez jaj [recenzja]

Pierwszy od osiemnastu lat kinowy film Terry’ego Jonesa i pierwsze spotkanie na ekranie wszystkich żyjących członków Monty Pythona. Niestety wbrew tytułowi „Czego dusza zapragnie”, wszystkiego, czego byśmy od Monty Pythona pragnęli nie daje.

Robert Ziębiński 0
Robin Williams
19 Wrz 2014

7 najmniej zabawnych ról Robina Williamsa

Przy okazji polskiej premiery filmu „Choleryk z Brooklynu” – jednego z ostatnich i najmniej zabawnych dzieł w karierze Robina Williamsa – przypominamy siedem innych tytułów, w których ten genialny komik z powodzeniem zamieniał się w aktora dramatycznego. W sumie było ich oczywiście więcej, ale tutaj prezentujemy te, które najgłębiej zapadły nam w pamięć i rzeczywiście były konsekwentnie poważne (w związku z czym odpada np. słynne „Stowarzyszenie umarłych poetów”, gdzie Williams trochę się jednak wygłupiał).   Przebudzenia (Awakenings, 1990). Reż. Penny Marshall.     Kogo gra? Szanowanego pana doktora, Malcolma Sayera, który dzięki eksperymentalnemu leczeniu wybudza swoich pacjentów z długoletniej śpiączki. Skąd ta powaga? Cóż, teraz wszyscy szczęśliwie obudzeni pacjenci i

Bartek Paszylk 0
sofia-vergara-1
27 Sie 2014

Sofia Vergara: Akcent, telewizja i Robin Williams

Serial „Współczesna rodzina” dostał nagrodę Emmy dla najlepszego serialu komediowego. Tylko nam grająca w nim główną rolę Sofia Vergara opowiada o tym jak trafiła do Hollywood, mechanizmach sukcesu seriali  i wspomina współpracę z Robinem Williamsem. 

Robert Ziębiński 0