Showtime
30 Mar 2015

Rodzina Borgiów – popkulturowi ojcowie wszystkich szefów

Na CBS Europa znów możemy oglądać poczynania „Rodziny Borgiów”, która była stawiana za wzór dla organizacji opacznie pojmujących literę prawa. To jednak nie jedyne źródło popkulturowego wizerunku „pierwszej mafii”.

Hubert Sosnowski 0
bridgemanimages
18 Mar 2015

Konkurs z gadżetem inspirowanym „Rodziną Borgiów” od CBS Europa!

Po nieudanym zamachu na swoje życie do zdrowia wraca papież Aleksander VI grany przez charyzmatycznego Jeremy’ego Ironsa. Po raz kolejny spróbuje sięgnąć po niepodzielną władzę i wielkie bogactwo. Walka o ostateczne zwycięstwo toczy się w ramach 3. sezonu „Rodziny Borgiów”, której losy można śledzić na kanale CBS Europa. Finałowy odcinek  rozegra się już w święta wielkanocne! Z tej okazji Dzika Banda oraz CBS Europa zapraszają na wspólny konkurs, w którym nagrodami są oryginalne etui na laptopa z grafiką utrzymaną w stylizacji XVI-wiecznych malowideł, przedstawiającą rodzinę Borgiów.   By wygrać etui należy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie:   Jak Twoim zdaniem powinny zakończyć się losy papieża Aleksandra VI, głównego bohatera

REDAKCJA 0
Dzika Banda
05 Lut 2015

Najciekawsze seriale historyczne [Ranking]

Niedawno serca widzów podbił „Marco Polo” od Netflix, a za kilka tygodni kontratakują „Wikingowie” z trzecim sezonem wyprodukowanym przez History Channel. To dobra okazja, żeby przypomnieć najciekawsze seriale historyczne ostatnich lat.

Hubert Sosnowski 2