filmy-2017
23 Gru 2016

Ten wspaniały 2017 rok, czyli 40 najciekawszych nadchodzących premier filmowych #1

Mijający rok był całkiem niezły z punktu widzenia kinomana. Z tytułów wyjątkowo oczekiwanych, nie zawiodły „Gwiezdne Wojny” i „Arrival”, sporo było też małych perełek pokroju „Green Room”. Ale zawsze może być lepiej, prawda? Poniżej pierwsze dwadzieścia potencjalnie najciekawszych tytułów jakie czekają na nas w roku 2017.

Maciej Bachorski 0
deadpool-gallery-03-gallery-image
28 Lis 2016

Deadpool musi cierpieć

Ostatnie doniesienia o kontynuacji filmowego „Deadpoola” zaczynają napawać niepokojem, który powoli przestaje mieścić się w kategorii „lekki”. Z projektu odszedł reżyser, Tim Miller, za nim podążył Junkie XL, twórca ścieżki dźwiękowej. A jak się bliżej przyjrzeć, to problemy produkcji sięgają dużo głębiej.

Hubert Sosnowski 0
Deapool posters Dzika Banda 07 80%
13 Lut 2016

Deadpool – Film, który powstał na przekór [recenzja]

Po prostu… Deadpool. Po rewelacyjnej kampanii marketingowej o Pyskatym Najemniku usłyszeli niemal wszyscy podłączeni do sieci. Stał się chodzącym generatorem memów i… ostatnią szansą Ryana Reynoldsa na uratowanie kariery filmowej.

Hubert Sosnowski 0
Monolith Films 55%
24 Lip 2015

Klucz do wieczności – B-klasowe kino akcji [recenzja]

„Klucz do wieczności” to jeden z tych filmów, na których można się po mocnym przymrużeniu oka całkiem nieźle bawić, jednakże po seansie dość szybko się o wszystkim zapomina. Tylko od widza zależy, czy to wystarczający powód, żeby wybrać się do kina.

Darek Kuźma 1
M2Films 50%
27 Lut 2015

Głosy

Pierwsza amerykańska fabuła zrealizowana przez autorkę „Persopolis”. Może następna będzie lepsza…

Robert Ziębiński 0