Nagi instynkt
08 Mar 2016

Wyrachowane, bezwzględne, niebezpieczne – 12 złych kobiet ekranu [ranking]

Słaba płeć? Piękne, uczuciowe, opiewane przez poetów istoty? Ciekawe, co na ów temat mieliby do powiedzenia męscy bohaterowie zaprezentowanych w poniższym zestawieniu filmowych klasyków.

Tomasz Miecznikowski 0
TNT 40%
12 Lis 2015

Agent X – agent tłucze po gębach, Sharon Stone robi miny [recenzja]

Mniejsza z Sharon Stone i Agentem X, w pilocie najważniejsza jest wygimnastykowana, rosyjska agentka i to z nią najczęściej tłucze się na poważnie tytułowy iks, z czego ta wydaje się być zresztą całkiem zadowolona. Poziom ściemy i absurdu w nowym, sensacyjnym serialu stacji TNT jest tak przytłaczający, że otrzeźwienie umysłu przychodzi dopiero na napisach końcowych.

Tomasz Miecznikowski 0
24 Paź 2013

Nikita i zabójcze dziewczyny

Na DVD ukazał się właśnie pierwszy sezon serialu „Nikita” gdzie piękna Maggie Q wciela się w postać wymyślonej przez Luca Bessona płatnej zabójczyni. To już trzecia oficjalna wersja przygód zdolnej zabójczyni (bo istnieje jeszcze czwarta nieoficjalna zrealizowana w Hong Kongu). Serial z Maggie Q to szybki, perfekcyjnie zrealizowany serial akcji. A że na Nikicie świat się nie kończy postanowiliśmy przygotować taki mały zestaw kobiet, którym lepiej w drogę nie wchodzić. Pań jest osiem…   Anne Parillaud/Bridget Fonda/Peta Wilson/Maggie Q czyli Nikita Nikita posiada dwa oblicza. To sprzed przemiany, czyli niebezpiecznej narkomanki i to, po czyli niebezpiecznej płatnej zabójczyni. Ta druga twarz jest na pewno bezpieczniejsza dla mężczyzny, w którym się

Robert Ziębiński 0