Pulp Fiction soundtrack
25 Sty 2016

10 doskonałych ścieżek dźwiękowych

Oto dziesięć doskonale zestawionych, naszym zdaniem, ścieżek dźwiękowych. Każda z nich jest idealna, a niektóre – nawet lepsze od filmów.

Robert Ziębiński 0
Kiss + Elton John
09 Sty 2016

Codzienne życie gwiazd rocka [galeria]

David Bowie z wąsami? Lemmy z kubkiem coli? Bob Marley rozśmieszający Micka Jaggera… Historia rocka wypełniona jest miliardami zdjęć gwiazd. My wybraliśmy te, które poza sylwetkami wielkich, uchwyciły niezwykłe momenty w ich życiach i karierach. A czasami bezczelnie obiektyw podpatrzył ich a imprezach :)

REDAKCJA 0
Nuclear Blast 70%
23 Wrz 2015

Repentless, metal po przejściach – [recenzja]

Zaniepokojeni niezbyt udanymi singlami mogą odetchnąć. Album wita nas ponurym, instrumentalnym intrem, po którym następuje utwór tytułowy.  „Repentless” to taka typowa Slayerowa galopada, w której muzycy ścigają się z samym diabłem. Średnia thrashowa zachowana, a numer wyróżnia się głównie dzięki brutalnemu teledyskowi z udziałem Danny’ego Trejo. Płyta zaczyna być naprawdę interesująca w okolicach trzeciego utworu – „Take control”, które przeplata rozpędzone patataje z cięższymi, walcowatymi zwolnieniami. Te zaś budują klimat i na swój, slayerowy sposób – wpadają w ucho. Kalifornijski band brzmi w takich chwilach jak  rozpędzający się czołg, którego załoga z radością rusza do boju. Przyjemne tempo utrzymane jest jeszcze na „Vices”, „Cast the first stone”, „When the stillnes comes”,

Hubert Sosnowski 0
The Beatles - Yesterday and Today
17 Lip 2015

Skandaliczne i zakazane okładki albumów muzycznych [galeria NSFW]

Cycki, genitalia, krew, flaki, seks ze zwierzętami, jeden biedny szczur i wiele innych. Tymi tematami szokowali twórcy muzyki na okładkach swoich płyt.  

Paweł Deptuch 0