Fox
16 Gru 2014

Pożegnanie z Synami Anarchii

Dziewiątego grudnia, po sześciu latach emisji dobiegł końca jeden z najbardziej rozpoznawalnych seriali ostatnich lat – „Sons of Anarchy”.

Tomasz Miecznikowski 0
true blood
17 Paź 2014

Z dużej chmury mały deszcz – najbardziej kontrowersyjne zakończenia seriali

 Nadchodzi wielki finał kolejnego popularnego serialu, „Sons of Anarchy”. Zakończenie tak złożonej opowieści to poważna sprawa, która wzbudza szereg emocji i lawinę spekulacji. Na scenarzyście, Kurcie Sutterze ciąży ogromna odpowiedzialność. Nie każdy podołał jednak takiej presji. Przyjrzyjmy się tym najbardziej kontrowersyjnym zakończeniom seriali, które zawiodły i/lub rozjuszyły fanów. Uwaga na nisko przelatujące spoilery.   Z archiwum X Serial Chrisa Cartera w latach ’90 podzielił i zarządził. Zgromadził rzesze fanów i przez wiele sezonów trzymał niezłe napięcie, nawet jeśli czasem, po drodze coś się namieszało. Materiału wystarczyło, by przez siedem sezonów poszukiwania agentów FBI, Muldera i Scully wzbudzały emocje. Dwie ostatnie serie zmieniły klimat i oblicze serialu, jednym się to podobało,

Hubert Sosnowski 0
Sine Qua Non 70%
16 Paź 2014

Sons of Anarchy tom 1 [recenzja]

Komiksowi „Synowie Anarchii” korzystają z formuły „samotnego odcinka” i choć nie dopowiadają znaczących treści do fabuły serialu, są jego ciekawym uzupełnieniem.

Paweł Deptuch 0