Venom_Spiderman
06 Mar 2016

Venom – druga szansa upadłego fenomenu popkultury

Moda na super-bohaterskie filmy z Rką nadciąga pełną parą. Sony nie mogło zostać w tyle i postanowiło skorzystać z resztki praw po adaptacjach Spider-mana. Niedawno obwieściło co z nimi zrobi. Postanowiło dać nam Venoma.

Hubert Sosnowski 1
Like-A-Storm-Awaken-the-Fire 90%
06 Lut 2016

Awaken the Fire – hard rock wiecznie żywy [recenzja]

Panowie z Like a Storm to prawdziwi pionierzy w skali swego kraju. Jako jedyny nowozelandzki zespół w historii kilkukrotnie zameldowali się w prestiżowym zestawieniu…

Maciej Bachorski 0
Sony 75%
20 Sty 2016

Until Dawn – Ty wybierasz, kto umiera [recenzja]

Until Dawn to wycięty z szablonu horror z psychopatami i zombiakami opowiadający o przygodach grupy nastolatków spędzających noc w odciętej od świata chatce w lesie.

Rafał Cichowski 0
Playstation 80%
16 Mar 2015

Powers

Ciekawe zjawisko pojawia się w branży telewizyjnej. Za tworzenie seriali zabierają się platformy do tej pory nie kojarzone w jakikolwiek sposób z tą gałęzią rozrywki. Dzięki temu mamy szansę obejrzeć produkcje znacznie bardziej odważne i faktycznie dorastające do etykietki „tylko dla dorosłych”.

Paweł Deptuch 0
Spider-Verse na FB
10 Lut 2015

Kto mógłby zagrać nowego Spider-Mana w Filmowym Uniwersum Marvela?

To nie żart, ani plotka. Spider-Man oficjalnie stanie się częścią Filmowego Uniwersum Marvela. Już 28 lipca 2017 roku na ekrany kin trafi samodzielny film współprodukowany przez Sony i ekipę Kevina Feige, który rozgrywać się będzie w świecie Thora, Iron Mana, Hulka, Strażników Galaktyki i pozostałych herosów. Istnieje też cień szansy, że ulubiony ścianołaz publiczności pojawi się też w krótkim epizodzie w którymś z najbliższych obrazów („Kapitan Ameryka: Wojna Domowa”, „Doctor Strange”). Wiemy też, że ani Andrew Garfield (trochę szkoda), ani Tobey Maguire (całe szczęście) nie powrócą do tej roli. Kto zatem mógłby ich zastąpić w nowej odsłonie franszyzy? Oto nasze typy.

Paweł Deptuch 0
Sony 70%
16 Mar 2013

The Next Day [recenzja]

Jeśli wierzyć wielu mądrym badaniom socjologicznym, przeciętny czytelnik w pierwszym zdaniu czytanej recenzji chce dowiedzieć się czy daną płytę/książkę/wpisz co chcesz, warto kupić czy też nie. No więc w takim wypadku na pytanie czy warto kupić nową płytę Bowiego czy nie odpowiadam krótko – nie. A o chwili wahania dodaję – niekoniecznie.

Robert Ziębiński 0