Universal
29 Lut 2016

5 najgorszych piosenek, które dostały Oscara

Najlepszą piosenką wedle Akademii Filmowej została kompozycja do nowego Bonda „Spectre”, czyli utwór Sama Smitha „Writing’s on the wall” – zupełnie słusznie uznawany za jedną z najgorszych kompozycji do serii o agencie 007. Ale to nie była najgorsza piosenka, która otrzymała Oscara. Poniżej równie (jak nie jeszcze bardziej) zła piątka nagrodzonych kompozycji.

Robert Ziębiński 1
Spectre plakat DB
07 Lis 2015

Spectre – plakaty do najnowszego Bonda [galeria]

Z okazji premiery Spectre, czyli dwudziestego czwartego filmu z Jamesem Bondem prezentujemy galerię plakatów, zarówno tych oficjalnych jak i fanowskich.

Paweł Deptuch 0
Sony
11 Wrz 2015

James Bond i jego muzyczne czołówki

Przy okazji premiery „Skyfall” zrobiłem dla Dzikiej Bandy zestawienie hitów i kitów wśród ścieżek dźwiękowych do filmów o Jamesie Bondzie. Pora, by przyjrzeć się piosenkom towarzyszącym agentowi 007. Wiadomo już, że najnowszą, „Writing’s on the Wall”, zaśpiewa brytyjski wokalista Sam Smith. Ale jak to wyglądało wcześniej?

Jerzy Rzymowski 0
lea seduyx
13 Paź 2014

Wszystkie kobiety Jamesa Bonda

Rok temu świat podziwiał ją, gdy w odważnym „Życiu Adeli” wiarygodnie udawała orgazm. Teraz została nową dziewczyną Bonda. Léa Seydoux potwierdziła oficjalnie, że przyjęła propozycję producentów dwudziestego czwartego filmu o przygodach agenta 007.

Robert Ziębiński 0